Lenovo, bu ödülü müzesine götürdü

Lenovo, Barselona'da düzenlenen GTDC Avrupa Yükselen Yıldız Ödülleri'nde boy gösterdi.

Lenovo, bu ödülü müzesine götürdü

Lenovo, Global Teknoloji Distribütörleri Konseyi (GTDC) Avrupa tarafından düzenlenen ve distribütör kanalları sayesinde bölgesel satış büyümesi gösteren teknoloji şirketinin belirlendiği "Yükselen Altın Yıldız" ödülünün sahibi oldu. 12 Haziran, 2014 tarihinde Barselona'da düzenlenen GTDC Avrupa Yükselen Yıldız Ödülleri'nde Lenovo, ürün ve hizmetlerini distiribütörleri aracılığıyla ulaştıran yüzlerce üretici ve yayıncı arasından seçilen ve Avrupa'dan ödül kazanan 15 marka arasındaki teknoloji sağlayıcısı oldu.

Lenovo, EMEA Ürün & Kanallardan Sorumlu Başkan Yardımcısı, Vincent Fauquenot konuyla ilgili olarak: "Bu çarpıcı sonuçlarda kanal bizim için kritik bir rol oynamıştır.  Dünyanın 1 numaralı PC şirketi ve EMEA'daki ikinci büyük PC sağlayıcısı konumumuzu sağlamlaştırmamızda iş ortaklarımızın ve toplam iş hacmimizin %95'ini oluşturan kanal satışlarımızın katkısı büyük," dedi ve sözlerine şöyle devam etti:

"İşimizle ilgili heyecan verici bir noktadayız. Çok modlu cihazlar gibi yeni ürün kategorilerinde lideriz, tablette pazar payını hızla artırıyoruz, akıllı telefonda büyüyoruz ve server'da da IBM x86 satın alımı ile bu büyümeyi destekledik. Sadece ana işimiz olan PC'de değil, aynı zamanda büyümedeki yeni fokus alanlarımız için de bizimle çalışacak ve işini büyütecek yeni kanallar için yeni imkanlar yaratıyoruz. Hedeflerimizi birlikte gerçekleştireceğimize inandığımız kanala yatırım yapmaya devam ediyoruz."

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

lenovoyu seviyorum. F/p cihazlar üretiyorlar. Üstelikçi yenilikçi tasarım konusunda da öne çıkmayı başardılar. Ashton kutcherın payı var tabii bunda

Sen de yorum yaz