Lenovo tabletle bilgisayarı "karış"tırdı!

Hem eğlenceli bir tablet, hem de iş yapabileceğiniz bir PC arıyorsanız, Lenovo Miix ile tanışın!

Lenovo tabletle bilgisayarı "karış"tırdı!

Tablet kullanıcılarının en büyük sıkıntısı, bilgisayardan beklentilerini tam olarak karşılamaması. Bu nedenle tabletin yanında mutlaka dizüstü bilgisayar da kullanma ihtiyacı doğuyor.

Dünyanın en büyük PC üreticisi Lenovo, bu nedenle ThinkPad tabletten sonra bir yeniliğe daha imza atıyor. Lenovo Miix, sadece 580 gram ağırlığı, 1 cm inceliği ve 10.1 inç genişliğindeki ekranı ile seyahatler ve günlük kullanımda eğlenceli bir tablet. Intel işlemcisi, Windows 8 teknolojisi ve çıkarılabilir klavyesi ile işte de kullanabileceğiniz tam fonksiyonlu dizüstü PC'ye dönüşüyor.

Miix'i bu kadar farklı kılan özelliklerinin başında "Quick flip" olarak adlandırılan AccuType klavyesi var. Bu klavye sayesinde hem tablet hem de dizüstü bilgisayar olarak kullanılabilen Miix'te entegre Intel HD grafik çözümü ve 2 GB bellek var. Standart tabletlerden öne çıkan özelliği 64 GB dahili depolamaya sahip olması. Üründe, kullanıcı deneyimini güvenlik ve destek uygulamaları, internet çözümleri, multimedya ve verimlilik yazılımlarıyla geliştirmek üzere önceden yüklü yazılımlar da yer alıyor. Aynı zamanda entegre Bluetooth 4.0, WiFi ve/veya opsiyonel 3G-GPS bağlanabilirliği sunan cihaz, 10 saate kadar pil ömrüne sahip.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

İşte bu ürün olmuş. Gelse de hemen alsam.

işlemcisi??

Bazen bir ürünün kalınlığı, onun inceliği oluyor. Başka bir kaynakta, bir ürünün ağırlığı, onun hafifliği olmuştu (a gram hafifliğinde). Bu kış -soğukluklar- sıfırın altında a dereceye kadar düşecek. Türkçe.

fiyatı hesaplı ise tablet yerine alınabilir bence.

Isterlerse yarim cm yapsinlar, tugla buyuklugunde sarj cihazi yaninda geldigi surece bir anlami yok. Apple'da reklamlarinda posta zarfi icinde laptop nakliyesi yapiyordu ama sarj cihazina bakan yok.

Windows 8 RT mi yoksa Pro mu ona göre iyi kötü diyek aga

çıkarılabilir klavye ile tablete de dönüşsün ama diz üstü bilgisayar gibi de donanımı olsun, bunu doğru düzgün yapabilen firma yok.

@22 Ağu 2013 09:51 işte bu olsaydı ben kesinlikle alırdım. Çok doğru diyorsun, fikir harika ama dediğin gibi olsa gerçekten diğer çeşitler kullanılmazdı. Çok güzel olurdu. Belki ilerde yaparlar.

@22 Ağu 2013 09:51 Fikrine Kısmen Katılıyorum Çünkü Düşünsenize Tablet Kırması Bir Bilgisayar Elinizde Ve Sürekli Isınıyor Dizüstü (:

Sen de yorum yaz