Lenovo ve Razer'dan ortak oyun bilgisayarı

Tannımış iki teknoloji devi, daha iyi oyun bilgisayarları yapmak için bir araya geliyor!

  • Onur Seven
Lenovo ve Razer'dan ortak oyun bilgisayarı

Bilgisayar oyuncuları için yüksek kalitede aksesuarlar ve son olarak da dizüstü bilgisayar üreten Razer, şimdi Lenovo ile bir ortaklık yaparak daha geniş bir kitleye hitap etmek istiyor.

Şirketler bugün Lenovo'nun oyun merkezli bazı ekonomik masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarını (Y serisi gibi), Razer'ın siyah ve yeşil estetiğiyle birleştirerek, Razer Edition PC olarak yeniden markalandıracak bir iş ortaklığı duyurdu.

İki şirket görsel revizyonun yanı sıra gelecek ürünler için de ortak çalışmalar yapacak. Lenovo, Razer Edition PC'lerde bloatware yazılımlarının yer almayacağını söyledi. Bu da sadece yüksek performansa odaklanıldığı anlamına geliyor.

Razer Edition PC'nin özellikleri henüz netleşmese de Y900 benzeri bir donanıma sahip olması bekleniyor. Ortaklığın ürünü olan ilk bilgisayarlar Ocak ayında gerçekleşecek CES etkinliğinde ortaya çıkacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Iyi satis yapiyorsa Asus ROG'u kiskandilar herhalde. Asus ROG'u sadece kendi kullandigi bir marka olmaktan ote bir standart haline getirmeye calisiyordu. Ileride oyle bir seyi de amacliyor olabilir Lenovo.

işler yolunda giderse asus ile yarışabilirler ama söz konusu MSI ise uğraşmayın o kulvarda sadece MSI var

Sen de yorum yaz