Lenovo yeni ürünlerini CES 2012'de sergiliyor

Lenovo'nun CES 2012'de tanıttığı yeni melez bilgisayarı, özellikleri ve yapısıyla sizi şaşırtacak...

2011'i dünyanın en büyük 2'inci PC üreticisi olarak tamamlayan Lenovo, CES 2012 Fuarı'nda yeni ürünlerini duyurdu. İnce ve yüksek performanslı Lenovo ThinkPad X1, şimdi Hybrid ile gücünü katlıyor.

Lenovo'nun CES 2012 Fuarı'nda tanıttığı ürünlerin başında ThinkPad X1 Hybrid dizüstü bilgisayar var. Daha önce pazara sunulan Lenovo ThinkPad X1'in tüm teknolojik üstünlüklerini barındıran bu yeni model, ince ve hafifliğinin yanı sıra 10 saate varan yaklaşık iki kat pil ömrüyle dikkat çekiyor.

ThinkPad'in de artık ultrabook'u var...

Lenovo'nun ilk kez CES 2012'de görücüye çıkardığı bir diğer ürün ThinkPad T430u Ultrabook. Bu yılın en çok beklenen ürünleri listesinde ilk sıralarda yer alan ultrabook geçtiğimiz ay Lenovo'nun tüketici odaklı serisi olan IdeaPad'in gamında yer almıştı. Şimdi ise dünyanın en çok satan ThinkPad ailesine de ThinkPad T430u Ultrabook geliyor. Model, çok ince ve hafif tasarımına karşılık ödün vermeyen performansıyla özellikle profesyonellerin beklentilerini boşa çıkarmıyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Efsane Thinkpad serisi sayelerinde mahvoldu. Türkiye'de ipe sapa gelmez modelleri var sadece. Malzeme kalitesi sıfır. İşçilik sıfır. Şikayet çok. Önceden çok az Çin malıydı şimdi %100 Çin malı. Nesi güzelmiş ?

2011 yazı sonunda yeni ürünlerinin tanıtımına rastlamıştım Ankara'da.
bu bilgisayarın altına extra batarya takılıyor ve 10 saat kullanım süresi vaadediyor. ayrıca makine klavyesine herhangi sıvı dökülmesine karşın tuşlar arasında 4 tane drenaj var yani doğrudan bilgisayarın altına dökülüyor (tabi bu sadece klavye için geçerli), yeni model olarak tanıtmalarına karşın malesef i7'li model yoktu bu kasalarda.

Sen de yorum yaz