LEVEL'dan Çılgın Hırsız hediyeleri!

LEVEL'dan hem Çılgın Hırsız 2 filmini bekleyenlere, hem de Minion Rush hayranlarına özel...

Çılgın Hırsız'dan hediyeler!
Çılgın Hırsız'dan hediyeler!

Universal'ın merakla beklenen animasyon filmi Çılgın Hırsız 24 Ekim'de gösterime girecek, biz de önceki aylarda oyununu incelediğimiz bu filme 30 çifti göndermeye karar verdik ve sizler için basit bir soru belirledik. Bu sorunun doğru cevabını 11 Ekim 2013, saat 17:00 itibariyle level@level.com.tr adresine gönderen ilk 30 okurumuz, bizden Çılgın Hırsız 2 için çift kişilik bilet kazanacak. Sorumuzsa şöyle: Çılgın Hırsız 2'nin yönetmenleri kimlerdir?

Diyelim ki sinemaya gitmek istemiyor ama Gameloft tarafından geliştirilen, App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz indirilebilen Çılgın Hırsız: Minion Rush mobil oyunu için 35,99 TL değerinde jeton kazanmak istiyorsunuz... Bunun için de yine basit bir soru belirledik. Bu sorunun doğru cevabını 11 Ekim 2013, saat 18:00 itibariyle @Gameloft_Turkey Twitter hesabına gönderen (mention) ilk 30 kişi, 35,99 TL değerinde jeton kazanacak. Sorumuzsa şöyle: Oyunda topladığımız meyve nedir?

Son olarak film hakkında birkaç not düşelim. Universal Pictures ve Illumination Entertainment ortaklığının ürünü olan Çılgın Hırsız 2'nin önceki filmi, 2010 yılında sinema izleyicisi tarafından beğeni toplamıştı ve 540.000.000$'ın üzerinde hasılat elde etmişti. Yeni filmdeyse süper kötü Gru, "kötü" geçmişini geride bırakıp evlat edindiği Agnes, Edith ve Margo ile sakin bir hayat sürmeyi amaçlıyor. Ne var ki bu süreçte gizemli olaylar yaşanmaya başlıyor, "Anti-Villain League" adlı, gizli bir örgüt Gru'yu göreve çağırıyor ve bu görevde Gru'ya hem Minion'lar, hem de örgütün en iyi ajanı Lucy eşlik ediyor. Bundan sonra olanları öğrenmek içinse filmi izlemeniz gerekiyor.

www.cilginhirsizfilmi.com.tr
www.facebook.com/cilginhirsizfilmi
www.facebook.com/GameloftTurkey

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

teşekkürler chip. böyle güzelliklerin devamını bekliyoruz.

filmi 1 ay önce izledim ben :D

Bu yarışmanın sonucu ne oldu acaba

Bu yarışmanın sonucu ne oldu acaba

Hee ne oldu sonuç?

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir