LEVEL Temmuz'da da bir numara içerik sunuyor

2004'ün başarılı askyion oyunu The Suffering, War Rock promo kodları, MGS 4 ve Hido röportajı...

LEVEL Temmuz'da da bir numara içerik sunuyor

Beklenen an geldi ve Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots piyasaya çıktı. Hideo Kojima'nın efsanevi MGS serisinin yeni oyunu, her yönüyle etkileyici bir başyapıt olmuş. Oyunun 10 sayfalık incelemesini bu ay LEVEL sayfalarında okuyabilirsiniz.

Elbette Temmuz sayımız sırtını sadece MGS'ye dayamıyor. Tom Clancy's serisinin yeni oyunu H.A.W.K. ve Dawn of War II ilk bakışları; eğlence seviyesi tavan yapan LEGO Indiana Jones, RPG hayranlarının merakla beklediği Mass Effect ve hız yapmayı severlerin yeni tutkusu olacağını tahmin ettiğimiz Race Driver: GRID incelemeleri bu ayın diğer önemli başlıkları.

Bu ay röportaj sayfalarımızda geçtiğimiz sezon tam bir NBA yıldızına dönüşen ve En Çok Gelişme Gösteren Oyuncu ödülüne layık görülen Hidayet Türkoğlu ile yaptığımız keyifli sohbeti okuyabilirsiniz.

Temmuz ayının tam sürüm oyunu ise 2004 yılında piyasaya çıkan ve oldukça başarılı olan aksiyon / korku türündeki The Suffering.

LEVEL Temmuz sayısının tüm okurlarına bir sürprizi daha var: War Rock promo kodları. DVD'de bulabileceğiniz heyecan dolu bu Online FPS'yi oynarken, hediye kodlarınızla sürpriz bir hediye kazanacaksınız. Hepsi ve daha fazlası LEVEL'ın Temmuz sayısında.


Ayrıca;

İLK BAKIŞ PRINCE OF PERSIA > TOM CLANCY'S H.A.W.X. > WH 40000: DAWN OF WAR II
YAKIN PLAN STAR WARS: THE FORCE UNLEASHED
İNCELEME METAL GEAR SOLID 4 > LEGO INDIANA JONES > MASS EFFECT > RACE DRIVER: GRID > DRACULA ORIGIN > THE BOURNE CONSPIRACY > NINJA GAIDEN II > SILENT HILL ORIGINS
REHBER GRAND THEFT AUTO IV
HABER CRYSIS WARHEAD > KOTOR 3
DONANIM AMD PHENOM X3 8450

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Herzmnki Gibi Bildiqimiz Tanıdıqımız Level.. DopdoLu... =)

WARROCK PROMO KODU İÇİN SATIN ALICAM BU SAYIYI

The Suffering alınmaz mı canım. Tam arşivlik bir korku/gerilim/aksiyon oyunu. Bu oyunu 2005'de ilk oynadığımda heyecandan gidiyordum neredeyse. Adamlar ne oyun yapmış ama. Midway ve Surreal muhteşem...

bnde o CD war ama çalışmıyo

indırme gıbı bır sansımız yokmu yha:S

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
LEVEL Temmuz'da da bir numara içerik sunuyor
2
3
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir