LEVEL Temmuz'da da bir numara içerik sunuyor

2004'ün başarılı askyion oyunu The Suffering, War Rock promo kodları, MGS 4 ve Hido röportajı...

LEVEL Temmuz İçeriği 1/2

THE SUFFERING

TAM SÜRÜM REHBER: 94, 95

Aksiyon, korku, gerilim, şiddet, kan, revan! Torque, karısını ve iki oğlunu öldüren ve bu yüzden ölüme mahkum edilen bir dostumuz. Böylesine büyük bir derdi yokmuş gibi bir de içine tıkıldığı hapishanede garip olaylar vuku bulmaya başlamasın mı! Torque'un canavarların tıka basa doldurduğu bu hapishaneden canlı olarak kurtulması için ona yardımcı olmamız gerekiyor.
2004 yılında piyasaya sürülen ve oyun otoriteleri tarafından başarılı bulunan The Suffering, bu ayki "tam sürüm" hediyemiz.

THE SUFFERING
Minimum Sistem: PIII 1 Ghz İşlemci, 128 MB RAM, 32 MB Ekran Kartı, 2 GB Sabit Disk
Önerilen Sistem: P4 2 Ghz İşlemci, 512 MB RAM, 64 MB Ekran Kartı

METAL GEAR SOLID 4: GUNS OF THE PATRIOTS
İNCELEME / KAPAK KONUSU: 50
Yıl 2008, mevsimlerden sonbahar (Aslında yaz ama "sonbahar" daha iyi gidiyor bu cümleye.), ve Metal Gear Solid 4 ofise giriş yapmış bulunmakta. Bu giriş anı, FaFu the Editör'ün aramızdan ayrılışı anlamına geliyordu. Şöyle ki; oyunun elimize geçmesini takiben bir hafta boyunca Faruk, gece 02:30 servisine abone oldu. Gerisini siz düşünün artık. Eh, haklı da...

PRINCE OF PERSIA
İLK BAKIŞ: 12
Aradan geçen yıllar Prince'i yaşlandırmamış; aksine daha genç ve renkli bir görünüm katmış ona. Madem öyle, madem kurtarılması gereken kişi ve kurumlar var, o zaman Prince'e yardım edelim de yorulmasın deluğanlı!

TOM CLANCY'S H.A.W.K.
İLK BAKIŞ: 20
Tony Hawk serisinin bu yeni oyununda... Ne Tony Hawk'ı ya? Tom Clancy's serisinin bu yeni oyununda "uçuyoruz". Bir hayli süratli bir şekilde hem de... Kafamız da iyi zaten!

SAĞLIKSIZ AKLIN OYUNLARI
DOSYA: 66
Hasta mısınız siz?! Deli bunlar ya! Sağlıklı akıllara sahip olmadıklarından şüphe ettiğimiz insanlar ve onların hazırladıkları deneysel oyunlar... Oturun, sakin olun ve okuyun.

RACE DRIVER: GRID
İNCELEME: 44
Oynadığı tüm yarış oyunlarından kısa sürede sıkılan ve bu huyundan şikayetçi olan Rocko the Şoför, şansını bir kez daha deniyor ve Race Driver: GRID'e aşık olmaya çalışıyor: Bu bir aşk hikayesidir...

ALONE IN THE DARK
İNCELEME: 38
"Karanlık' bize neler getirecek" diye düşünüp durduk aylardır... Sonunda geldi ve bize "göz kırpma tuşu"nu hediye etti. Yine de seviyoruz onu...

NINJA GAIDEN II
İNCELEME: 62
Kriz geçirdiği anlarda çalışma arkadaşlarını tartaklayan -hatta dövmeye teşebbüs eden- Elif, deşarj olmak için aldı kılıcı eline ve girişti Ninja Gaiden II'ye! (Alın size kafiye!) Oyun nasıl Elif, beğendin mi?

EN SAPLAMA OYUN SENARYOLARI
DOSYA: 30
Ne diye saplıyorsunuz arkadaşım?! Biraz yaratıcı, biraz eğlenceli, biraz düşünceli olsanıza! Madem saplayıp durdunuz yıllarca; biz de ipliğinizi pazara çıkarıyoruz: Sendeyiz Ümit.

WARHAMMER 40000: DAWN OF WAR II
İLK BAKIŞ: 14
Warhammer evreni dur durak bilmiyor; serinin bu yeni halkasına "Merhaba" deyin...

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Herzmnki Gibi Bildiqimiz Tanıdıqımız Level.. DopdoLu... =)

WARROCK PROMO KODU İÇİN SATIN ALICAM BU SAYIYI

The Suffering alınmaz mı canım. Tam arşivlik bir korku/gerilim/aksiyon oyunu. Bu oyunu 2005'de ilk oynadığımda heyecandan gidiyordum neredeyse. Adamlar ne oyun yapmış ama. Midway ve Surreal muhteşem...

bnde o CD war ama çalışmıyo

indırme gıbı bır sansımız yokmu yha:S

Sen de yorum yaz

 



Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir