LG, 8MP dedikodu telefonunu resmen tanıttı

Cepte 8 megapiksel fırtınası güçleniyor: LG, bir süredir dedikodusu yapılan KC910'u resmen tanıttı.

LG KC910: 8 Megapiksel cep telefonu tanıtıldı
LG KC910: 8 Megapiksel kameralı, ince tasarımlı dokunmatik cep.

Daha önceden LG'nin 8 Megapiksellik bir cep telefonu planladığından bahsetmiştik. Şimdiyse LG Electronics, KC910'u resmi olarak tanıttı. Telefon Kore'de ekim ayından itibaren temin edilebilecek. Avrupa pazar başlangıcı ise henüz belli değil.

Özellikler
Viewty halefi 13,95 mm kalınlığında ve 3 inç TFT ekran (7,62 cm), HSDPA (7,2 MBit/s) ve WLAN ile beraber geliyor.

Ayrıca Xenon flaşlı ve otomatik / manüel odaklamalı 8 Megapiksel kamera, görüntü sabitleme programı, yüz tanıma ve Smile-Detection (gülümseme algılama) da özellikler yelpazesinin içinde bulunuyor. Entegre GPS yongası ve coğrafi etiketleme fonksiyonu sayesinde çekilen fotoğraflar otomatik olarak uygun koordinatlara yerleştiriliyor.

Video kamerası saniyede 5 kareden (Slow Motion) 120 kareye kadar (Fast Motion) kayıt yapabiliyor. Buna ek olarak video oynatıcı DivX ve XviD dosyalarını destekliyor.

Telefondaki bütünleşik spor programı GPS aracılığıyla koşulan mesafeyi ölçebiliyor ve antrenman verilerini kaydedebiliyor.

Resmin üzerine tıklayıp telefonun arka yüzeyini de görebilirsiniz.

Bilgi için:
LG - 0212 276 22 22

Halil Mollaoğlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Harika yahu.LG'ye bitiyorum ya.

Şu an Viewty kullanıyorum. Gayet memnunum. KC910 u da dört gözle bekliyorum...:)

Helal olsun LG'ye. Cep telefonu satışlarında boşuna Sony Ericsson'u geçmemiş.Sony Ericsson'la şu listedeki farkı daha da açar mı dersiniz?

http://www.chip.com.tr/konu/Cep-telefonu-pazari-Kim-ne-kadar-satti_8459.html

LG'yi chocolate serisinden itibaren sevmemişimdir ama bu tel ile beğenimi kazandı arka planı tam bir dijital fotograf makinası gibi ama video özellikleri vs vs süper bişy olmuş ciddiden güzel

Her zaman söylüyorum yine söyleyeceğim. Fotoğraf makineli cep telefonu alacağınıza yanınızda küçük ve çok daha marifetli fotoğraf makinesi taşımak daha mantıklı. Hem telefonun şarj sorunu daha az oluyor hemde düzgün, zoom yapabildiğiniz enstantane verebilecğiniz, gerçek bir fotoğraf makineniz olur. En önemlisi iki ayrı makine almak daha ucuza gelebilir...

Süper.. LG böyle giderse Sony Ericsson'dan sonra Samsung'u da geçer

gören de türk insanının poster ebatında baskı yaptığını düşünür. Megapixel asla fotoğraf kalitesine eşit değildir. sadece fotoğrafın boyutudur. Böyle bir kitle olduğu sürece bu tip 16mp'i de çıkar bunların.

güzel bir ürüne benziyor

Beş yıldır LG kullanıyorum. SÜPPEEERRRR

İllakiii LG...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir