LG Chocolate: Yeni bir sürümü mü geliyor?

LG, büyüleyici özelliklere sahip yeni bir "Chocolate" ile karşımıza çıkmaya hazır.

LG Chocolate: Yeni bir sürümü mü geliyor?
LG Chocolate: Geniş ekran formatında yeni bir sürüm?

LG eylül ayında, LG Chocolate cep telefonunun halefini piyasaya sürecek. Üretici yayımladığı bazı resimlerle cep telefonundan bazı ipuçları veriyor. Fakat resimlerden pek bir şey anlaşıldığı söylenemez; keza teknik detaylarda açıklanmış değil.

Nisan ayının sonunda LG hayranları tarafından keşfedilen XML dokümanı bu konuda daha açıklayıcı olabilir. Dokümanda proje ismi BL40 olan bir cep telefonundan bahsediliyor. BL kısaltmasının Black-Label serisi anlamına geldiği düşünülüyor. Bu bilgilere göre yeni Chocolate'in muazzam nitelikte, ilginç bir özelliği var: 345 x 800 piksel (!) çözünürlüğünde dokunmatik ekran. Dokümanda sinema ekranının yanında çoklu dokunmatik, 5 Megapiksel kamera ve HSDPA'dan da bahsediliyor.

BL40'ın yeni Chocolate olup olmadığı, eğer öyleyse fiyatının ne olduğu henüz belli değil. LG konu hakkında sorulan sorularla ilgili bir yorum yapmak istemedi.

Halil Mollaoğlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

resimdeki gibi uzun değildir ins bune cebe sığmaz :s

tipinden offside bu telefon bence + yeter artık temaları iphonelara benzeyen şeyler yapılmasın ya nokia gibi azcık yenilik farklılık vsvvsvsvsv yapılsınnnn

Alıntıdır:

"Beklendiği gibi, BL40 gerçekten heybetli görünen bir cihaz. 4 inç’lik, 21:9 en-boy oranlı, 345 x 800 çözünürlüklü kapasitif dokunmatik ekranı çizilmeye karşı dayanıklı cam ile örtülmüş. 5 megapiksellik kamerası Schneider-Kreuznach lens taşıyor. 7.2 Mbps UMTS/HSDP, Wi-Fi, GPS gibi bağlantı destekleri ve S Class arayüzü ile LG BL40 beğenileri fazlasıyla üzerinde toplayacak gibi duruyor."

Video link:
http://www.youtube.com/watch?v=xyOlByIIRck

telefon özellikleri çok güzel, arayüzü müthiş. Fakat uzunluğu taşımaya biraz engel gibi.

ekranlı uzaktan kumanda...

resimdeki gibi uzun maalesef 4 inç ekranı var psp kadar ekranı var

Nokia E90 gibi bu da taşınmaz.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir