LG çok amaçlı akıllı cebini ortaya çıkardı!

LG, çok sayıda işlevi bir araya getiren "sihirli" cebini ortaya çıkardı. İşte özellikleri...

LG Connect 4G tanıtıldı!

Metro PCS Communications, INC. ve LG Mobile son ürünleri olan Metro PCS' 4GLTE destekli akıllı telefon ürün listesine güçlü LG ConnectTM 4G'yi de ekledi. LG Connect 4G, Android 2.3 (Gingerbread) ile güçlendirildi ve MetroPCS' ilk handset 1.2 GHz çift çekirdek işlemcisi olma özelliğini taşıyor. Bu özelliği sayesinde müşterilerine günlük ihtiyaçları ve eğlence için çok işlevli bir kullanım sağlıyor.

LG Connect 4G'ler performansı şıklıkla birleştiren, modern dizaynıyla yükte hafif, stilde ağır bir görüntüye sahip. LG teknolojisi patentli 4 inçlik NOVA ekranı, Corning Gorilla Glass Screen Protector (cam ekran koruyucusu) ile birleşince tüketiciye iyi bir izleme keyfi ve dayanıklılık sağlıyor. 1.2 GHz çift çekirdek işlemcisi ve 720p video kaydı imkanı ile LG Connect 4G, kullanıcıya internet üzerinden video izlerken ya da kaydederken iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatıyor. Dolby Mobile teknolojisi sayesinde kullanıcılar internetten indirdikleri, ya da MetroSTUDIO hizmetiyle önceden yüklenmiş filmleri izlerken, veya müzik dinlerken, zengin ve iyi bir ses kalitesi deneyimi yaşayacaklar. LG Connect 4G ayrıca flaşı ve ön tarafa çevrilebilen 5 MP'lik arka kameraya sahip.

LG Connect 4G hakkında yorum yapan LG Pazarlama Başkan Yardımcısı Tim O'Brien, "LG Connect 4G, müşterilerine hızlı ve güçlü bir 4G LTE ile unutulmaz multimedia deneyimleri yaşatacak. LG Connect 4G kullanıcıları tek bir ritmi bile kaçırmayacaklar ve piyasadaki en parlak eklanlarda fotoğraflar yaratıp, paylaşımda bulunabilecekler." diyerek sözlerini noktalıyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Bu mu şık?Sanırım Htc ville yada Xperia S i görmemişsiniz.Donanım muhteşem ama her lg telefonu gibi buda çirkin...choclate serisi android bekliyorum lg den tek güzel telefondu lgnin

Dostum bunlar xperia s in özelliklerini görseler heralde uzaylılar mı yapmış bunu acaba derler.xperia ion u görseler kimbilir ne derler.ces2012 de tanıtılan en iyi telefonlar sony ve htc nin modelleridir.diğerleri 2011 deki en iyi cihazlarla aynı....zaten hakeden iki marka var biri sony biride htc..

pil ne durumda? Bırakın artık ısıtıp ısıtıp önümüze koymayı. Milleti sömürüyor bu firmalar. Bak motorala 3300 mahlık pil kapasiteli telefon üretti.

LG'nin tasarımları her zaman güzeldir.Fakat tasarımın güzel olması fiyatında güzel olmasına sebep vermektedir.LG'de Samsung gibi seri üretime geçse ve kaliteli Optimus'ların yanına daha düşük Opti'ler gelsede cebimiz yanmadan LG kalitesinde bir telefonumuz olsa.

''Bu mu şık?Sanırım Htc ville yada Xperia S i görmemişsiniz.Donanım muhteşem ama her lg telefonu gibi buda çirkin...choclate serisi android bekliyorum lg den tek güzel telefondu lgnin'' Allah Allah? Optimus Black görmedin sen herhalde hiç arkadaşım?

Sen de yorum yaz