LG'den iPhone Katili

LG LH2300 modeli sahip olduğu özellikler sayesinde iPhone katili olabilir.

  • Ongun Batuhan Altan
LG'den iPhone Katili

Lg, Güney Kore'de çıkarmaya hazırlandığı LH2300 modeli cep telefonunun büyük ilgi göreceğe benziyor.

İlk bakışta iPhone'nu andıran cep telefonu internet telefon pazarını hedef alıyor. Bu alanda Apple'ın büyük başarası diğer üreticilerinde ilgisini çekmiş durumda.

LG LH2300 tıpkı iPhone gibi 800 x 480 piksel 3 inç dokunmatik ekranı bulunuyor. Sharp'ın geliştirdiği ekran 26 milyon renk gösterebiliyor.

Bunların yanında iPhone'daki arayüze benzeyen etkileişmli "Hello UI" arayüzü kullanılıyor. Listenizdeki kişilere simgeler atabiliyorsunuz ve mesaj yazdıktan sonra mesajınızı iletmek istediğiniz kişinin simgesine sürükleyerek iletinizi gönderebiliyorsunuz.

112 gram ağırlılğındaki LG LH2300'ün ebatları ise 104 x 54.4 x 12.8-mm.

Önümüzdeki ay Güney Kore'de 600 dolardan satışa çıkacak olan cep telefonunun Avrupa pazarına ne zaman gireceği ise belli değil.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

26 milyon renk... Vay canına :)

bu konuda söylenecek tek söz var ,önden giden yol alır.iphone her ne kadar lg nin takliti gibi görünsede hiçbir zaman lg ona yetişemez.zaman benim haklı olduğumu gösterecek.

:) apple kalitesi ve mac os kararlılığı

hem benzemiyor ki bence abartı.... tabi bu benim kendi görüşüm...

Tufan

saçmalık..26 milyon renk olan iphone gördünüz mü? LG bir numara...isme ve reklama takılmayın..

benim bildiğim insanoğlu çıplak gözle en fazla 10 milyon rengi ayırt edebiliyor.oldum olası hep düşünmüşümdür. 10 milyondan yukarısı hangi akla hizmet ?tabi ki reklama hizmet

Sen de yorum yaz