LG'den klavyeyi özleyenlere özel cep!

Dokunmatik ceplerin dünyasında klavyeyi mi özlediniz? O zaman internete sızan bu cep size göre!

LG'den klavyeyi özleyenlere özel cep!

Cep telefonlarında bir zamanların ünlü tuş takımları yerini dokunmatik ekranlara bırakırken, fiziksel klavyeli modeller de onlarla birlikte rafa kalkmıştı. Eğer o zamandan beri halen klavyeli ceplere özlem duyanlardansanız LG sesinizi duymuş olabilir. LG'nin yeni cebi Optimus F30'un özellikleri, evleaks tarafından internete sızdırıldı... Ve evet, Optimus F30 fiziksel; üstelik kayarak açılan bir klavyeyle birlikte geliyor.

LG, yeni telefonu Optimus F30'da kaydırmalı bir fiziksel klavyeye yer verecek. Cebin sızan fotoğrafında, ekranın altından kayarak açılan 5 satırlı fiziksel klavye görülebiliyor. Elbette ekran yine dokunmatik. 4 inç boyutunda WVGA panele sahip olacak olan ekranda Android 4.1 işletim sistemini göreceğiz. Ayrıca cepte çift çekirdekli 1.2 GHz hızında Snapdragon işlemci, 2460 mAh batarya ve 5 megapiksel kamera olacağı da sızan bilgiler arasında.

Giriş segmentine sunulan cep telefonu hakkında şu an başka bir bilgi bulunmuyor. Muhtemelen diğer detaylar yakında ortaya çıkacaktır...

Ercan Uğurlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

sadece klavyesi için bile alabilirim :)

batarya iyimiş.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir