LG'den sessiz sedasız yeni telefon

Satışa sunulan bu yeni telefon da nereden çıktı? İşte LG'nin bile haberdar olmadığı LG!

LG'den sessiz sedasız yeni telefon
İşte LG'nin sessiz sedasız çıkan telefonu Viewty GW300

Cep telefonu üreticileri genellikle yeni modellerini aylar öncesinden ya resmi olarak duyururlar, ya da "yanlışlıkla" bilgileri basına sızar. Fakat LG'nin yeni telefonunda durum böyle olmadı. Fransa'da satışa sunulan LG Viewty GW300 cep telefonu Koreli firmanın önceden duyurduğu modeller arasında yer almıyor. Daha da ilginç olan Fransa'da satılan telefon ile ilgili olarak diğer ülkelerdeki LG ofisleri de bilgi vermekte zorlanıyorlar.

Cep telefonu sektörünü ve LG'yi yakından takip edenler Viewty modeli hakkında büyük ihtimalle daha önceden bilgi sahibidirler. Fakat GW300 modelini daha önce duyan olmamıştı. 2 megapiksellik fotoğraf makinesi sahip olan bu yeni cihaz, QWERTY klavyesi ve düşük fiyatıyla büyük ihtimalle fazla birikimi olmayan ve SMS yazmayı seven gençlere yönelik olarak düşünüldü. 10 MB'lık dahili belleğinin yanı sıra MicroSD desteği bulunan telefonun diğer ülkelerde de satışa sunulup sunulmayacağı ise henüz bilinmiyor.

Ümit Öncel

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

kendi aralarında bile bilgi sahibi olmayan firmadan telefonmu alırım yahu. o zaman destek sıfır verirler heralde.

Cihaz sadece Fransa'da satışa sunulmuş siz ''Daha da ilginç olan Fransa'da satılan telefon ile ilgili olarak diğer ülkelerdeki LG ofisleri de bilgi vermekte zorlanıyorlar'' diyorsunuz. Kendi ülkesinde satılmayan cihaz hakkında nasıl bilgi versinler size?

Nokia x6 yı duyan varmı???

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir