LG'den Smart TV oyun portalı: Game World

LG, yeni oyun portalı ile TV'nizde 3D oyunların keyfini çıkarmanızı sağlıyor!

Oyun tutkunlarının yeni eğlencesi: Game World

LG Electronics, yeni Smart TV oyun portalı Game World'ü hayata geçirdi. Portal, kullanıcı dostu bir arayüzle 2D ve 3D olarak oyun uygulamalarını oynama, araştırma ve satın alma olanağı sunuyor. Oyunların birçoğu LG'nin Akıllı Kumandası'nın yanı sıra başka bir kumanda ile oynanabiliyor.

LG Ev Eğlencesi Bölümü Başkan ve CEO'su Havis Kwon, "Game World, özellikle 3D oyunlar için güzel bir oyun ortamı yaratıyor. Portalda LG CINEMA 3D Smart TV tarafından geliştirilen oyunlarla birlikte başka birçok oyun da yer alacak. Game World ile 3D oyun alanında sınırları zorlamayı ve pazarı genişletmeyi hedefliyoruz" dedi.

Game World'de basitleştirilmiş oyun deneyimi baş oyuncu, en üst chart, yeni ve çeşit olmak üzere dört kategoriden oluşan ve içeriklere hızlı erişim sağlayan menü bar ile başlıyor. Baş oyuncu kategorisinde en iyi oyunlar yer alıyor ve bu kategori LG tarafından şiddetle tavsiye ediliyor. En üst chart, ücretsiz oyunlar gibi büyük ilgi görürken yeni ve çeşit kategorileri macera, spor, yapboz gibi oyunlara erişim sağlıyor.

Game World'ün ana menüsü ayrıca kumanda kullanımı hakkında kullanıcıları bilgilendiriyor. My Game bölümü ise en çok oynanan oyunların listesini göstererek kullanıcıları oyunlara yönlendiriyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Nasıl ulaşacağız?

@13 Eyl 2012 13:52 uygulama mağazasından ya da home daki game world den

Uygulama mağazası nerde? :/

arkadaşlar ben hard disk ten oyun yükleyebilirmiyim acaba. yablış değilsem dual core işletim sistemi var

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir