LG'den üç boyutlu tablet: Optimus Pad!

LG üç boyutlu kameraya sahip telefondan sonra, şimdi de 3D tabletiyle karşımıza çıkıyor...

  • Gökay Özbudak

Barcelona'da yapılacak olan Dünya Mobil Kongresi hızla yaklaşırken firmaların neler yapcağının planları da bir bir ortaya çıkmaya başladı.. Yeni ürünlerini açıklayan firmalardan biri de LG oldu.

LG'nin yeni tanıtacağı ürününün adı Optimus Pad. Adından da anlaşılacağı üzere bir tablet olan bu cihaz Android'in Honeycomb sürümünü kullanıyor. Bunun dışında tabletin ekranı 8.9 inç ve çözünürlüğü 1280 x 768. WXGA dokunmatik ekranı tam gaz çalıştıracak olan işlemci ise çift çekirdekli 1GHz NVIDIA Tegra 2.

Daha önce açıklanan Optimus 3D akıllı telefon gibi Optimus Pad'in de 3D kamerası bulunuyor. Ancak 3D bir ekrana sahip olmadığı için çektiğiniz 3D görüntüleri izleyecek başka bir ekran bulmanız gerekiyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

eee satış stratejisi onuda optimus 2 yapar satar nede olsa hepsi aynı bu firmaların ipad 2 de aynı mantıkla çıkıyor bir arkaya birde öne kamera bide işlemci değiştir al sana ipad 2

Açıklama ve merak,
merhaba sevgili CHIP Teknikerlerimiz,sabırsızca? bu LG 3D PAD, ürün'ü bekliyorum,fakat fiyat?ne zaman ve nerde satılacak,?merak ediyorum,Teşekkür*metin*

Sen de yorum yaz