LG G Flex'te geçici "tümsek" sorunu çıktı!

LG G Flex'i biraz da olsa bükmeniz mümkün... Ama bunu çok sık yaparsanız, ekranınız böyle olabilir!

LG G Flex'te geçici "tümsek" sorunu çıktı!

LG'nin kavisli telefonu G Flex, aynı zamanda bir miktar esnekliğe de sahip. Ancak görünen o ki onu esnetme işini abartırsanız, ekranınızda bazı şişliklerle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Korea Times'a konuşan bir satıcıya göre bu duruma sıkça rastlanıyor. Hatta satıcı, gördüğü tüm LG G Flex'lerde küçük baloncuklarla karşılaştığını söylüyor. Ancak görünüşe bakılırsa bu durum, telefonunun performansını ve işleyişini etkilemiyor.

Sorunun farkında olan LG, Korea Times'a yaptığı açıklamada LG Flex'in cam yüzeyi, OLED ekranı, pil ve çerçevesinin elastik olduğunu ve sıkça veya aşırı düzeyde uygulanan basıncın cihaz üzerinde çıkıntılar oluşturabileceğini söyledi. LG, bu sorunun "cihazın performansını ve kalitesini etkilemediğini" söylüyor.

G Flex'e uygulanan basınç nedeniyle üzerinde beliren çıkıntılar, zamanla ortadan kalkıyorlar. Ancak bunun için beklemek istemiyorsanız, tümsek kısmın üstüne parmağınızla bastırarak sorunu çözebilirsiniz.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 20 Yorum

Böyle saçmalıklar yaparlarsa olacağı budur. Telefon mu oyuncak mı belli değil.

El veriyor , el veriyor. Orta direk bel veriyor :D

birincisi neden kavisli yaptılar şu telefonları nefret ettim !! ikincisi de telefonu bükmek neyin havası, neyin kafası bu arkadaş ! yenilik bulamadılar tipsiz tipsiz telefonlar üretiyorlar artık. milleti oyalamaya ancak

saçmaca....

e napak....?

üreticiler, ürünleri düşünce daha azzarar alsın diye biraz esneklik payı koyuyor sen git elinle bük diye değil.

zaten saçmalıktı.

Bubbla' ' 'yani Tomurcuk,,,,, kötü bir müjde.

Buji meme yapmış.

Elimizle çeksek ensermi???

Kavisli telefonların popüler olacağını söylüyorlar. En azından üretici firmaların ve teknoloji sitelerinin görüşü bu yönde. Onlara bu haber üzerine en net cevabım; yav he he :)

yakında yere attınmı zıplayan telefon da yaparlar.

hayır madem düzeltecektin niye gittin yamuk telefon aldın direk düzünü alaydın da düzeltmeye gerek kalmayaydı.

Başlıkta meme geçince heyecanla geldim. Reva mı bu ?

@20 Oca 2014 11:49 Memeye bu kadar hasretsen aynaya bak !

Kavisli cihazlar berbat

yerçekimine karşı gelebilen telefon üretsinler.

lg kıvrımlı ekrana sahip bir cihazla piyasaya çıktı ve biz de düzeltmek yerine kıvrımlı ekranın özelliklerini kavramalıyız. ister iphone olsun ister samsung, ne kadar fazla baskı uygularsanız illaki telefona zarar verirsiniz. lg kıvrımlı telefon teknolojisiyle bizleri tanıştırarak yeniliklerden haberdar olmamızı kolaylaştırıyor. ayrıca dürüst açıklamalarından dolayı tebrik de etmemiz lazım

yani sonucta bunlar hassas elektronik aletler lastik gibi esneyecek hali yok sonucta bu teknoloji LG nin bir hizmeti ve mükemmel bir şey umuyorum bu teknolojik gelişimlerin devamı gelir.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir