LG G Pro 2'nin MWC 2014 tanıtımı kesinleşti!

Bir ay sonra MWC 2014'te göreceğimiz bombalardan belki de en önemlisi, şimdiden kesinleşti!

LG G Pro 2, MWC'de tanıtılacak!

Önümüzdeki ay Barcelona'da, Mobil Dünya Kongresi 2014'te göreceğimiz en az bir ürünü artık biliyoruz. Çünkü LG, LG G Pro 2'yi MWC'de tanıtacağını şimdiden duyurdu.

LG'nin büyük boyutlu cebi Optimus G Pro'nun yerini alacak telefon hakkında şu an elle tutulur hiçbir şey bilmiyoruz. Bir süre önce sızan bilgilere göre telefon, daha güçlü özelliklerle gelecek; ancak bunu tahmin etmek zaten zor değil. Telefondan beklentilerimiz arasında 6 inç'lik 1080p ekran, Snapdragon 800 işlemci, 3GB RAM ve Android 4.4 KitKat var.

Merakla beklenen LG G3'ün MWC 2014'te ortaya çıkacağına dair bir işaret ise şimdilik yok. Son söylentilere göre telefon, 2014'ün ilerleyen aylarında tanıtılacak.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

En önemlisi şaka olmalı

Anca donanım tek anladıkları donanım yahu , adam akıllı bir yazılım yapsalar daha iyi ona uğraşacaklarına

6 inç nedir abi ya. tablete döndü iyice telefonlar. bunun makbulu en fazla 5 dir ya. bi yeterin artık

LG G3'ü çıkarmadan önce yeni amiral gemilerini piyasaya sürüyor ki G3 üzerindeki çalışmaları için vakit kazanmış oluyor. ayrıca bu azıcık bilgiler bile telefonun nasıl olduğunu anlatıyor. ama bence yine farklı bir değişiklik yer alır cihazda

Artık üst model tlfnların donanımı standart hale geldi şaşıracak bişe yok yani. Duyurulan 5 model varsa Snapdragon 800-805, 2 GB ram hadi Ptablarda 3 GB ram. Ee hepsi Android zaten. Bi arayüz kaldı, onlarda birbirine benziyor zaten. Yeni şeyler lazım artık, her markanın farklılaşması lazım.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir