LG G3'ten ilk resmi video yayınlandı!

Tanıtım tarihini öğrendiğimiz LG G3'ü, bu videoda ilk defa bu kadar yakından göreceksiniz!

  • Zeynel A. Öztürk
Oynat LG G3 tanıtımından önce ilk resmi video! Tanıtım tarihini öğrendiğimiz LG G3'ü bu videoda ilk defa bu kadar yakından göreceksiniz!

LG G3'ün firmanın 27 Mayıs'taki etkinliğinde tanıtılacağını tahmin ediyorduk. Şimdi ise Koreli firma, LG G3'ün tanıtım tarihini doğrulayan bir video yayınladı.

Videoda LG G3'ün tamamen ortaya çıkarmayan LG, telefonun çeşitli açılardan görüntülerini ve tanıtım tarihini gösteriyor. Videoda görünen cebin kasası metale benziyor. Ancak söylentiler doğruysa gördüğümüz, metal görünümlü bir plastikten ibaret olabilir. Videonun bir bölümünde kameranın hareket ettiği de gösteriliyor. Bu, LG G3'ün optik görsel dengeleme özelliğiyle geleceğini gösteriyor olabilir.

Telefonun hoparlörlerini gösteren görüntüler, LG'nin hoparlörlerde yaptığı ilginç bir geliştirmenin işareti olabilir. Videodaki G3'ün inceliği de dikkat çekiyor. Videoda beliren "Simple is the New Smart" sloganı, LG'nin kullanım kolaylığına odaklandığının bir göstergesi.

Yeni video, akıllardaki bazı soruları cevapladığı kadar, yenilerini de oluşturuyor. Neyse ki bekleyeceğimiz süre, 3 haftadan ibaret.

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Gerçekten göz kamaştıran bir cihaz olacağa benziyor, acaba arka kapak çizilmeleri kendi kendine onaran bir özellikle gelecek mi? Sanki g flex yapısında olacakmış gibi geldi bana

s5 hikaye olur

LG yi ible çekiyorum çıksada alsam hemen :))) hen düşük fiyata fazlasıyla özellik ve güzellik sunuyorlar tessürler LG <3

Galiba metal kasa olacak.

Ekranı 1080P den yüksek olursa bence pek iyi olmaz. Ne pil dayanır ne işlemci.

heyecanla bekliyoruz

Metal görünümlü plastik değildir umarım...

Mükemmel gerçketen LG ye yakışmış bi tasarım.

s5 yine g3 ten çok satacak niye derseniz samsungun kurumsal anlaşması amerikada apple kullanımı gibi tv programlarına, ünlü oyunculara sponsorluk; şirketlere 2500 tl lik s5' i 1500 tl den vermeler patronda 1000 tl indirimle tüm şirkete telefon aldım havası elinde s3-s4 olan izleyici kitlesinde "aa şu ünlüde s5 var bende alıyım tafrası" sonra da böyle firmalar niye batıyor niye silikon vadisi tekelleşiyor anca bizim gibi takipçiler araştırıyor yada telefon bayisinde tanıdığı olan alıyor geçen mediamarkta boş bir g flex standı varken raftaki s5 reyonunda bir kuyruk ikisinin de fiyatı 2500 tl one m8' e bile 2-3 kişi bakıyor halbuki s5' le kamera dışında aynı donanıma sahip olmasına rağmen

S5 de 5 inç buda ama siz farkında degilsiniz...

samsung galaxy note 3 neo kraldır hem fiyat hemde kalite açısından çok iyi kullanışlı telefon diğerleri çöp

Sen de yorum yaz