LG G3'ün tanıtım tarihi belli oldu!

LG'nin büyük merakla beklenen yeni amiral gemisi cebinin tanıtım tarihi, sonunda kesinleşti...

  • Zeynel A. Öztürk
LG G3'ün tanıtım tarihi belli oldu!

Bir süredir konuşulan LG G3'ün tanıtım tarihi, sonunda Koreli firma tarafından netleştirildi. LG G3 ile tanışacağımız tarih, 27 Mayıs olacak.

LG'nin gönderdiği davetiyelerde transandantalizm lideri Ralph Waldo Emerson'un "to be simple is to be Great" sözleri yer alıyor. LG'nin rakiplerinden Samsung, HTC ve Sony, yeni amiral gemilerini tanıtmış, satışa sunmuş durumdalar. Üç devin gerisinde kalmış gibi görünen LG ise LG G3 ile belki de rakiplerini korkutmaya hazırlanıyor.

LG G3'ün sahip olacağına inanılan özellikler arasında dört çekirdekli güçlü bir işlemci, 3GB RAM, Android KitKat, ve QHD ekran var. İddialara göre telefon, 1440 x 2560 piksellik ekran çözünürlüğüyle rakiplerini bu alanda ezip geçecek. Ancak bu yeniliğin pil ömrünü nasıl etkileyeceği merak konusu.

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Bildiğin Htc One çalıntı ...

g3 çıkarsa s5 hikaye olur

@30 Nis 2014 19:03 g2 bile s5'e bin basar :D

Bi fark yaratmak istiyorlarsa kamera ve sesi çok iyi olmalı. Ekranı, tasarımı ve pil kapasitesi zaten iyi olduğu yönleri. Arayüzü de sadeleştirmeye gidecek gibi görünüyor.

çokta önemliydi , iğrenç çöp bir telefon işte. lg'nin tek başarılı olduğu yer nexus o kadar.

Daha ortada bişey yokken htc one çalıntı diyen ve çöp diyen arkadaşlar: Kafanız çok güzelmiş.

Git Htc One al o zaman bu telefon cıkar cıkmaz alacağım arkadaşta g2 var şarjını bıtıremıyor cocuk adam olun ogrenın gelın

LG g2 de kullandım sonra s4 Samsung arayüz olarak daha iyi LG de insan sıkılıyor uzun zamanda ve insanin gözü qhd ekrana duyarlı değilmiş zararı varmış o yüzden Samsung HTC Sony qhd ekrana gecmedi

Telefon böyle çıkarsa bildiğin Htc nin aynısı olur. Bence bir akıllı telefonun özellikleri yalnızca ram ve islemciden ibaret olmamalı. Ben bir s3 kullanıcısı olarak samsung un sensörlerini multipencere özelliğini kullanmaktan mutluluk duyuyorum. Gerekli olduğunu da çoğu zaman hissediyorum. Samsung a çok laf atarlar ama kullandıktan sonra ne verimli özellikler içerdiğini anlayınca vay be diyor insan. Ki ben bunu s3 te hissediyorum.

Abicim 2 k ekran olmamış ya Full hd zaten yeterliydi ,boşuna sistemi zorlar zaten gpu yetmeyecek bu işlerden çok anlamayan ama bu cihazı almayı düşünen arkadaşlar ben oyun oynarım diyosanız uzak durun malesef

Dünayada tanıtımının yapılacağı 6 şehirden biri de İstanbul. Bunu atlamışsınız

Sen de yorum yaz