LG G4 fabrika ayarlarına nasıl döndürülür?

Yeni telefonunuz sorun çıkarmaya ve yavaşlamaya mı başladı? Çözüm fabrika ayarları olabilir!

LG G4 fabrika ayarlarına nasıl döndürülür?

Birkaç günden fazla kullanmadığınız uygulamalarla dolu LG G4'ünüz, yavaşlamaya veya sorun çıkarmaya mı başladı? Çözümünüz, cihazınızı fabrika ayarlarına döndürmek olabilir. Peki bunu nasıl yapacaksınız?

Öncelikle yedek aldığınızdan ve yedeklerinizin güncel olduğundan emin olun. Başlamak için telefon ayarlarından "Yedekle ve Sıfırla" seçeneğini bulun ve dokunun. Şimdi alttaki "Fabrika verilerini sıfırla" seçeneğine dokunun. Ekrana bu işlemin cihazınızdaki tüm verileri ve hesapları sileceğine dair bir uyarı gelecek. SD kartınızda saklamak istediğiniz fotoğraflar ve diğer dosyalar varsa, "SD Kartı sil" seçeneğinin işaretli olmamasına özen gösterin. Dilerseniz sıfırlama işleminden önce SD kartı söküp, işinizi garantiye alabilirsiniz.

Sıfırlamaya başlamadan önce telefonunuzun kilidini açmakta kullandığınız parola veya PIN kodunu girmeniz istenecek. Cihazdaki kişisel verilerinizin ve her şeyin geri döndürülmeyecek biçimde silinmesini onaylıyorsanız, "Telefonu sıfırla" yazısına dokunun. Telefonunuz, fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi sırasında iki kez baştan başlayacak ve işlem tamamlandığında ilk kurulum ekranını gösterecek.

Hepsi bu kadar, artık Google Play'i açıp sevdiğiniz uygulamaları kurmaya başlayabilirsiniz.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

dandroİT o yüzden hahaha

@22 Haziran 2015 18:09 güvenme fanlığına 3310 al yanına

Aslında modemlerden alışkın olduğumuz sivri bir cisimle basılan o küçük sevimli "reset" tuşu şekil olsun diye eklenebilir telefonlara, kullanıcılar arasında farklılık ve prestij göstergesi bir tuş olarak pohpohlanıp reklamlarla cilalanabilir.. reset tuşlu olan modeli daha astronomik fiyatlara satılabilir.. parayı sokaktan süpüren kullanıcılar hayrını görsün.

bismillah telefon daha yeni çıktı bu nedir ya onu geçtim son çıkan amiral gemisi telefonda e yavaşlamasından bahsediyorsunuz. Y.O

Piyasa ya cıkalı 2-3 ay olan amiral gemisi bir telefon için boyle bir haber çikiyorsa ben ıyıkı ıphone kullanıyorum androıd pişmanlıktır

LG ezelinden beri en dandik şeyleri üretir. Deneyimle sabittir.

haber yapim derken g4 ü resmen gömmüşsünüz. algıya bak ; bir kaç günden fazla kullanmasan da telefon yavaşladı ??? bi de resetten sonra hemen google pla e tekrar doldurmaya .. :) sürer gider birkaç günde bir. deyin ki g4 te fabrika ayarları nasıl yapılır? niye gömüyosunuz cihazı.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir