LG G4 satışları bu hafta başlıyor!

Yılın merakla beklenen telefonlarından LG G4 ne zaman raflarda olacak? Açıklandı...

LG G4 satışları bu hafta başlıyor!

Amiral gemisi G4'ü birkaç hafta önce duyuran LG, yeni cihazını dünya çapında satışa sunmaya başlıyor. Güney Koreli firma, yaptığı açıklamada LG G4'ü ilk olarak Hong Kong'ta satışa sunacağını söyledi.

G4, Güney Kore'nin ardından Türkiye, Rusya ve Singapur'da piyasaya sürülecek. Açıklamaya göre LG G4, "Avrupa'nın büyük bölümünde, Kuzey Amerika'da, BDT'te, Güneydoğu Asya'da, Orta Doğu/Afrika'da ve Güney/Orta Amerika'da" piyasada olacak. Firma, G4 satışları için dünya çapında 180 taşıyıcı ve satıcıyla anlaştığını söylüyor.

LG G4'ün fiyatıysa halen açıklanmış değil. Fiyat konusunda yapılan tüm açıklama, fiyatların yerel olarak açıklanacağı, taşıyıcı ve pazara göre değişiklik gösterebileceği yönünde oldu. LG Mobile başkanı ve CEO Juno Cho ise yaptığı açıklamada LG G4'ün "piyasadaki diğer amiral gemilerine benzemediğini" söyleyerek deri kapaklı telefondan övgüyle bahsetti.

CHIP Online'ın LG G4 incelemesi burada!

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Finlandiya da lg g4 deri olanlarin fiyatlari 699 euro deri olmayanlarinfiyati 649 euro

lg g2 ye güncelleme gelmiş chip online de bahsedilmiyor

Fiyatı çok etkiler ,geri adım atılan cpu su yüzünden 2000 lirayı kesinlikle geçmemeli.

bence tasarımı ciddi anlam da berbat

işlemci ve gpunun düşük tutulması fiyatının düşeceğinin habercisi g3 le devam her yönden yeterli alcak olanlarada g3 öneriririm.

kozmetik özelliği ön plana çıkarılmış 1700 e oturur

deri kaplı olanlar mükemmel olmuş tasarımını beğeniyorum lg nin

808 işlemcili 418 gpu kullanılması fiyatının düşeceğinin garantisi olmuş düşmeyecek amiraller de malesef 810 işlemci 430 gpu ve ddr4 ram kullanılıyor bu da şu demek acele etmeyin bekleyin 3-5 ay sonra tansiyonu düşer

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir