LG G4c internette satılırken yakalandı!

LG, bu karelere göre yeni amiral gemisinin uygun fiyatlı, farklı bir sürümünü yapıyor!

LG G4c internette satılırken yakalandı!
Deri sürümü muhtemelen olmayacak

LG G4'ün pahalı bir telefon olması sanırız çoğumuzu şaşırtmadı. Yeni bir sızıntı ise LG'nin daha uygun fiyatlı, daha ortalama özelliklere sahip bir sürümünü hazırladığını gösteriyor.

Hollandaca ve Almanca alışveriş sitelerinde özellikleri ve görseli ortaya çıkan LG G4c, şu özelliklerle geliyor: 5 inç'lik 720 x 1280 ekran, 1GB RAM, 1,2GHz dört çekirdekli Snapdragon 410 işlemci, 8GB depolama alanı, 8 megapiksel arka kamera, 5 megapiksel kamera, 2540mAh pil ve Android 5.0 işletim sistemi. Cihazın ekran boyutu 5 inç olduğundan, onu "kompakt" sınıfına sokmamız biraz zor.

297.50 euro fiyatla satışa sunulan cihazın görünümü, arkadaki deri yüzeyin yokluğu dışında LG G4'e çok benziyor. LG G4c gibi bir telefonun ortaya çıkması aslında şaşılacak bir durum değil, çünkü firma geçen sene benzer fikre sahip LG G3 S'i piyasaya sürmüştü.

G4c henüz resmi olarak doğrulanmasa da, gördüğümüz cihazın gerçek olduğunu düşünüyoruz. Sadece isminin G4 S yerine G4c olmasına biraz şaşırdık diyebiliriz. WinFuture'ın raporuna göre telefon, Almanya'da 5 Haziran'da piyasaya sürülecek, dolayısıyla çok fazla beklemeyeceğiz gibi görünüyor.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Şu Android işletim sisteminden nefret ediyorum. Bir uygulamayı kurarken sizden istediği izinleri bir okuyun, bi donunuzu istemediği kalıyor...

şimdi bu yeni bir cihaz mı oluyor? ne saçma bir mantık hayret yahu! g2 den bile düşük özelliklerle son modelin isminin sağına soluna harf ekleyince yeni model mi oluyormuş ne kadar kolaymış öyle!. ne diye bu kadar zaman bekliyorlar ki? her ay bir harfe bir model olsun batıp gitsinler onlar da kurtulsun dünya da!!!

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir