LG G4'ten kamerayı anlatan yeni video!

Koreli cep devi, 4 gün sonra tanıtacağı telefonu için yeni bir video daha yayınladı! Bu kez konu...

Oynat LG UX 4.0 Unveiled: Bölüm 2 Koreli cep devi, 4 gün sonra tanıtacağı telefonu için yeni bir video daha yayınladı!

LG, tanıtmaya hazırlandığı amiral gemisi G4'le ilgili küçük detaylar vermeye devam ediyor. Firmanın yeni yayınladığı tanıtım videosu, kameraya ve kullanıcı arayüzündeki yeniliklere odaklanıyor.

"LG UX 4.0 Unveiled: Part 2" başlığıyla yayınlanan videoda gösterilen kamera işlevlerinden Quick Shot, cihazın arkasına çift dokunarak fotoğraf çekmenize izin veriyor. Bu hareketi telefon kilitliyken bile kullanabiliyorsunuz. Benzer işleve geçen seneki Huawei Ascend P7'de rastlamıştık. Selfie çekmeyi sevenlere yönelik Gesture Interval Shot işlevi ise elinizi sallayarak dört fotoğrafı peş peşe çekmenizi sağlıyor. Buradaki fikir, dört fotoğraftan en az birini beğenecek olmanız...

LG UX 4.0'daki yeni işlevlerden Ringtone ID, her kişinin farklı zil sesine sahip olabilmesini sağlıyor. Böyle bir işlev Android'de uzun süredir var, ancak Ringtone ID'nin farkı, zil tonlarının otomatik veya elle ayarlanabilmesi gibi görünüyor. Videoda son olarak web üzerinden metin toplamanıza izin veren Quick Memo+ işlevi gösteriliyor.

Telefonun tüm özellikleri, 28 Nisan'daki resmi tanıtımda ortaya çıkacak. Bakalım LG G4, Galaxy S6 ve HTC One M9 gibi cihazlara sıkı bir rakip olabilecek mi...

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Eee yeni ne var? Hepsi olan şeyler zaten.

@24 Nisan 2015 15:01 he valla doğri söyliyon..ayni tas ayni hemam.. sanki öbürlerinde yok..birde kadın hamurdan pasta yapıyor.hayret ya. bu zamanda hamur mu kaldı..Türk milleti taş yiyor. o hamurdan pastayi bizde isteriiz..çocuklarda hayretle bakıyorlar ...belki diyorlarki..anoo bune ? ...kızım hamur hamur..türk milletinin artık yiyemediği hamur pasta. ... ???? acep hamur pasta ne..diye kızları düşünüyor.LEGE..başka reklam yokmu ?

Abi pili değiştirilsinde teknik servise muhtaç bırakmasın gerisi zaten standart.

@25 Nisan 2015 09:53 he valla...doğru söylüyon babo

illuminati 0:54 maalesef lg'yi de kaybettik.

@25 Nisan 2015 11:15 ne saçmalıyon lou?

@25 Nisan 2015 11:15 bu yazdığnı açıklasana gardaş.. hiç bişey anlamadık.. youm değil..şifreye benziyor..he he he ..heeeeeeeeee cahil yorumu..idare edin.

Sen de yorum yaz

 



CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir