LG G5, böyle mi görünecek?

Tanıtılmasına çok az kalan LG G5 hakkında yeni bilgiler var!

LG G5, böyle mi görünecek?

LG'nin yeni amirali G5, çok kısa bir süre sonra tanıtılmış olacak. LG tarafından resmi olarak açıklanan bilgiye göre yeni amiral G5, Mobil Dünya Konfresi kapsamında 21 Şubat günü tanıtılacak. Tarih yaklaşırken, elbette sızıntılar da sürüyor. Gelen yeni hazırlanmış görseller, LG G5'in nasıl bir tasarıma sahip olacağından ne tür özellikler sunacağına değin ipuçlarını veriyor.

Ortaya çıkan yeni görseller, LG G5'in kılıflarına yönelik. Fakat elbette burada kılıftan ziyade dikkat çeken detay, telefonun kendisi. Her ne kadar resmi olarak açıklanmış olmasa da, özel hazırlanan görsellere göre arkada yer alan çift kamera dikkat çekiyor. Yine kameraların yanı sıra, ortada yer alan çift LED flaş da diğer bir dikkat çeken ayrıntı. Kameraların hemen altında ise parmak izi sensörü ile bütünleşik güç butonu yer alıyor. Elbette telefonun bu tasarımla gelip gelmeyeceğini hep birlikte 21 Şubat günü göreceğiz.

Ercan Uğurlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Berbat bi tasarım bence

@05 Şubat 2016 19:12 aynen oyle cok kotu

@05 Şubat 2016 19:12 incelik güzel şarjör gibi batarya güzel ama bu tasarım berbat insan azıcık özenir ne bu böyle

Çok kötü gorunuyor ........

Yani biraz olmuşda ama benim düsuncem sanal tustan ve arkadaki guç tusundan vazgeçilmeli bence haaa unutmadan batarya gucu arttirilmali hep 3000 miliamper bence 5000 guc kapasiteli telefonlar cikmisken hem tekknoloji bunlara hazir lg neden arttirmiyor bilmis degilim ama hem daha batarya bilgilerini bilmiyoruz bakarsiniz devrim yapar yinede g5 gercek anlamda bir cok basariyi getire bilir samsung bitsin abi bes para etmez bunu bir kullanici olarak soyluyorom teskkurler lg

Bu gercek goruntusu degil buna bakarak yorum yapmak yanlis olur 21 subati beklemek en mantiklisi

Samsunglaşma hareketleri...

Harika görünüyor s6 yı satıp bunu alıcam en iyisi.LG

Bunlar hep söylenti, böyle bir şekilde görüneceğini düşünmüyorum.. bir kere LG'nin özellikle G serisi gibi önemli bir serisinde fiziksel tuşları yan tarafa alacağını hiç sanmam.

Hiç güzel değil. g2, g3, g4 tasarımsal açıdan bu g5 e açık ara fark atar

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir