LG G6'nın Basın Çizimi de Sızdı!

LG G5 ile yan yana gördüğümüz LG G6'nın şimdi de basın materyalleri sızdı!

LG G6'nın Basın Çizimi de Sızdı!

LG G6'yı LG G5 ile yan yana gördüğümüz fotoğraf henüz ortaya çıkmışken Evan Blass, telefonun basın görselini dünyayla paylaştı.

Yeni paylaşılan çizimler, telefon hakkında bilmediğimiz bir şey söylemiyor. Telefonun 18:9'luk ekranında 26 Şubat tarihini görüyoruz, saat ise 12:30'u, LG'nin tanıtımı yapacağı saati gösteriyor. Çizimde G6'nın siyah, cam kaplı sürümü gösteriliyor ancak bazı sızıntılarda telefonun metal kapaklı sürümünü ve beyaz renkli sürümünü görmüştük.

Kamera çıkıntısı bulunmayan LG G6'nın çift 13MP kamerayla geleceğini öğrenmiştik. Cihazın ses düğmeleri sağ tarafta bulunurken SIM ve microSD kart slotu, solda yer alıyor. LG G6'nın Snapdragon 821 yonga setiyle gelmesi bekleniyor. 5,7 inç'lik QHD+ LCD ekranla (2880 x 1440) geleceği bilinen cihaz, su geçirmezlik özelliği sunacak ve işletim sistemi olarak Android Nougat'ı kullanacak.

LG G6'nın öğrenmediğimiz birkaç özelliği kalsa da, bunları öğrenmek için birkaç gün beklememiz yeterli olacak.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Fiyatı kaderini belirleyecek rakipleri çok güçlü.

1500 lirada bir kuruş fazla etmez. Başka yolun yok LG

Yıl:2020, LG g10 tasarımı: arkada 7 adet kamera ön tarafın tamamı ekran. iphone ne yapsa kopyalıyorsunuz LG zamanında çift kameralı 3d fotoğrag çeken telefon yaptı sonra baktı gereksiz gördü kendi yaptığı yeniliği devam ettirmedi, sonra baktı apple iphone 7 plusta çift kamera kullandı hemen LG de kullandı. be LG neden madem yıllardır bu çift kamera olayını bir kenara attın da şimdi apar topar geri getirdin?

G4 Kulaniyorum en uzun kuklandigim akili telefon., g5 hayal kirikligiydi pil cikarip takma vs nedenlerle ama G6 cok iyi geliyor , ben bir tane alacagim ., samsung da kulandim iphone de ama bence en stabil problemsiz calisan android LG...

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir