LG'nin Prada II'si artık resmi

Yeni bir iPhone rakibi daha: LG, çok ses getiren Prada'nın ikinci sürümünü resmi olarak duyurdu.

  • Halil Mollaoğlu
Artık resmileşti: LG Prada II geliyor
LG PRADA II: HSDPA ve WLAN bir arada.

Dokunmatik ekranlı LG Prada'nın halefi şimdiye kadar sadece dedikodu idi. Şimdise LG, yeni Prada II'sini resmi olarak tanıttı.

Böylece LG, ilk Prada cep telefonunun başarısına tekrar dikkat çekmiş oluyor; ilk Prada dünya çapında bir milyondan fazla satılmıştı. Bu sefer de WLAN ve UMTS eksik edilmemiş. 105 x 54 x 17 mm büyüklüğündeki Prada II'nin 3 inç dokunmatik ekranı var (240 x 400 piksel). Bir diğer yenilik: Prada II, aynı HTC Touch Pro'da olduğu gibi yan tarafa kaydırılabilir QWERTY klavye ile beraber geliyor.

En son teknoloji
Ayrıca yeni telefonun 7,2 MBit/s'ye kadar HSDPA ve 5 Megapiksel kamera sunacağı da dedikodular arasında. QWERTY klavyenin ise kullanım rahatlığı sunması bekleniyor. Bunun dışında HTML tarayıcı, FM-Radyo, genişletilebilir bellek ve görüntülü konuşma için ön kamera özellikler listesinde yer alıyor. Prada II yılbaşı ile paralel olarak raflarda yerini alacak. LG'ye göre fiyatı yaklaşık 820 dolar.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

800 Euro'ya satılacağı söylenen sonyericson xperia'dan hem çok daha iyi hem de daha ucuz.

LG daima kaliteli telefonları çıkarıyo bununda pazardaki yerini alacağından eminim..

Klavyeli telefon kullananlar için bir alışkanlık haline geliyor ancak sırf klavyesi var diye LG markasını tercih etmem ...
Bu arada klavyeyi göz ardı edersek telefon Omnia'ya çok benziyor...

quzman yazmış:
Bu arada klavyeyi göz ardı edersek telefon Omnia'ya çok benziyor...

Bu telefon omnia'ya değil omnia denilen detaya inince külüstürlüğü ortaya çıkan zımbırtı görünüş olarak bu telefona benziyor. omnia daha piyasada yokken LG Prada 1 piyasadaydı

LGnin ucuz cd dvd romlarini hatirliyorum cevremdeki bir cok kisinin nefret ettigi dönemi hatirliyorum nerede nereye.
Bildigim kadariyla Kore firmasi zaman icinde estetik, kibar ve kaliteli ürünlerle adamlar nerelere geldiler gercekden cok iyi yöneticileri olmali.
Bur sirket devlesti ve büyüklerin elinden pastayi bileginin hakkiyla kapti.

lg prada ile samsung i900 omnia yı karşılaştırırsanız omnianın çok ii bi iş telefonu olduğunu göreceksiniz

Dünyanın ilk tam dokunmatik telefonu lg pradadır.Bazılarının dediği gibi de prada, iphone ve benzeri telefonları taklit etmemiştir.Aksine o ilk olduğu için taklit edilmiştir.

Sen de yorum yaz