LG'nin saatli 3G'li cep telefonu geliyor!

Dünyanın ilk 3G saat telefonu olma özelliği taşıyan LG GD910, çok yakında Türkiye'de!

O, dünyanın ilk 3G saat telefonu

Yakın zamana kadar bilim kurgu olmaktan öteye gidemeyen görüntülü konuşma sağlayan kol saati şeklindeki telefon gerçek oldu. LG Electronics tarafından üretilen dünyanın ilk 3G dokunmatik ekranlı saat telefonubu ay sadece Turkcell iletişim merkezlerinde teknoloji tutkunlarıyla buluşacak.

İlk kola takılabilir 3G telefonu olan LG GD910 saat telefon (watchphone), bluetooth kulaklığı ile birlikte satışa sunulacak. Dokunmatik ekranlı arayüzü ve video görüşmeleri için yerleşik kamerayla birlikte sunulan saat telefon, görüntülü konuşmanın yanında bir cep telefonunun sahip olduğu tüm özellikleri içeriyor. 7.2 Mbps 3G HSDPA uyumluluğuyla donatılan ürün ile yüksek hızda veri aktarımı yapmak da mümkün olacak.

3G uyumlu LG GD910 saat telefon görüntülü konuşma dışında sesli arama, MP3 çalar, mesaj gönderme gibi cep telefonlarında bulunan tüm özelliklere de sahip. LG GD910 deri kayışı ve ince tasarımı ile şık bir aksesuar görünümünde.

Uzun yıllar süren araştırma ve geliştirme çalışmalarının sonucu olan bu tasarım harikası saat telefon 1999 TL fiyatla Türk tüketicilerinin beğenisine sunulacak.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

çok ucuzmuş...

Sayın Chip bu haber yani değil ki zaten 1970' li yıllarda " UZAY YOLU " filminde de bu özellikte kol saatleri vardı hatta ışınlama bilem yapıyorlardı o saatlerle --- sonram gelelim " KARA ŞİMŞEK " (yanlış anlamayın ıspanak değil) ordada vardı bu saatten ve sene 1980' li yıllardı ...

eğer bana birtane hediye ederseniz "almam demem"

herkese hayırlı günler

Editörün notu:
You want fries with that?

Filmlerde gördüğümüz saatten görüntülü görüşme artık gerçek oluyor.Yalnız fiyatı baya pahalı Türk tüketicilerinin tüketebileceği türden birşey değil şimdilik bu alet en az 2 sene sosyete ürünü olarak kalır ki Türkiye'nin en zengin insanları bile pek tercih edeceğini sanmıyorum çünkü henüz görüntülü konuşmaya alışmış bir millet değiliz.

en az 1000 tl ye satar bunu turkcell

arkadaşlar görüntülü konuşma pek bi işe yaramicak ama 3g hızındaki internet çok iyi. sonuçta yolda 3gyle konuşan birisi görüldüğünde direk görgüsüz muamelesi yapılıor. ama bu saatteki görüntülü konuşma dışındaki herşey işe yarar..

ne bu :S ya .!

Bu fiyata N97 alırım cebimde taşırım !

o ekranda 3g internet ne işe yarar tartışılır

bu tur seyler artık pek tutarlı deıl cunku ya cok pahalılar yada fazla zararlı(zarar derken kullanılırken dokulen paranın fazla olmasından bahsdyorum).

turkcell her zamanki gibi gülüyoruz sana kahkahalarla sen hala kendini bişi zannediyorsunya wah wah wah:D

Bu saatli telefona ihtiyacımız var ve ayrıca bunu alabilecek paramızında var olduğunu düşenelim. Telefonun olumsuz yanları yada etkileri var mı? Su geçirmez özelliklimi acaba? Hadi ondan vazgeçtim telefon radyasyon yayıyor. Telefonun yaydığı radyasyon zararlı değilmi? Isınma yapıyor mu peki gördüğüm kadarıyla kılıfın içinde nerdeyse hiç hava akışı yok. aşarı ısınma yüzünden iph*ne nin işine dönmesin. Bileğimizi aşırı ısınma yüzünden yanmasından vazgeçtim birazcık fazla ısınması bile bence bazı sağlık sorunlarına neden olabilir. Eğer bahsettiğim sorunlarda biri yada bir kaçı varsa o zaman birşeye yaramazki.

"1999 TL fiyatla Türk tüketicilerinin beğenisine sunulacak."

bunu alacağıma gider laptop alırım.artan parayla da tatile giderim :D:D:D

eski beko reklamlarını hatırlattı. bacak kadar velet cep telefonu ile konuşanların metoduna ilkel demişti.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir