LG'nin yeni Prada'sı çok yakında Türkiye'de

LG'nin yeni dokunmatik canavarı Türkiye'de sınırlı noktalarda satışa sunulacak. Peki ama ne zaman?

LG'nin yeni Prada'sı Türkiye'de
LG'nin yeni Prada cep telefonu haftaya Türkiye'de...

İlk LG Prada telefon, cep telefonu pazarındaki ilk tam dokunmatik ekranlı telefon olarak teknoloji dünyasında bir ilke imza atmıştı.

LG Electronics ve ünlü moda markası Prada, Yeni Prada telefonu Türkiye'de satışa sunuyor. Şubat'ın ikinci haftası itibariyle sadece İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana'da bulunan belirli BEYMEN'lerde satışa sunulacak olan Prada telefondan sınırlı sayıda getirilecek. LG aynı zamanda telefonu tamamlayan bir de saat tasarladı. Prada kullanıcıları telefon ile birlikte Prada Link saati de satın alarak mesajlarına ve aramalarına, telefona dokunmalarına gerek kalmadan kollarına takacakları saat aracığıyla da bakabilecekler.

QWERTY klavyesi, kullanım kolaylığı yaratmak için tasarlanmış. Diğer geliştirilmiş özellikler arasında ise görüntülü aramayla birlikte 3G uyumluluğu, 7.2Mbps HSDPA, tam HTML tarayıcı, Schneider-Kreuznach sertifika lensli 5 megapiksel kamera ve Wi-Fi erişilebilirliği yer alıyor.

Telefonun satışa noktaları:
İstanbul: BEYMEN Nişantaşı ve BEYMEN İstinyepark
Ankara; BEYMEN Kavaklıdere
İzmir; BEYMEN Konak Pier
Adana; BEYMEN ADANA

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Telefon 1000 tL olursa saati 500 tl olur : )

İlk Prada çok güzeldi ,umarım bu üzerine bi şeyler koymayı başarır .

QWERTY klavye, 3G uyumluluğu, 7.2Mbps HSDPA, tam HTML tarayıcı, 5 megapiksel kamera ve Wi-Fi. Özellikleri çok iyiymiş. Fiyatından haber var mı?

Beş dakika öncesine kadar almayı düşünüyordum.Ancak az önce Beymeni arayıp fiyat sordum telefon 1790 tl saatle beraber ise 1999tl yuhh dedim ama içimden tabii :)

ben bulgaristan getirtecem orda 600 tl

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play