LG'nin yeni telefonunda entegre kulaklık var

LG, yeni telefonunu "entegre bluetooth kulaklık" sloganıyla sunuyor. Peki ama bu ne anlama geliyor?

LG'nin yeni telefonunda entegre kulaklık var
LG Decoy, arka kısmındaki slot yardımıyşa bluetooth kulaklığını sarj edebiliyor.

LG, Decoy adını verdiği yeni kayan kapaklı telefonunu resmi olarak duyurdu. Telefonun en dikkat çekici yanı kamerası veya özellikleri değil. LG'nin bu telefona eklediği en ilginç dtay, hiç kuşkusuz "entegre" bir bluetooth kulaklığa sahip olması.

Hayır, yanlış okumadınız... LG Decoy'un üzerinde bluetooth kulaklık için özel bir slot bulunuyor ve kulaklık bu slota takılıyor. Kulaklığa ihtiyacınız olduğunda, üzerinde küçük düğmeye basarak telefondan ayırıp kulağınıza takabiliyorsunuz. İşiniz bittiğinde ise, bluetooth kulaklığı yine slota yerleştiriyorsunuz. Üstelik kulaklık, slota takılı iken şarj da oluyor. Böylece "şarjım bitti" derdinden de kurtulmuş oluyorsunuz.

Telefonun teknik özellikleri ise pek de göz kamaştırıcı değil: 2 megapiksel kamera, müzik çalar, 5 yönlü pad yerine gelen küçük joystick ve bellek kartı desteği...

Decoy'un 16 Temmuz'da ABD'de piyasaya çıkması bekleniyor. Diğer ülkelere ne zaman ulaşacağı ya da fiyatı hakkında ise herhangi bir açıklama yapılmış değil.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Mantıklı aslında, p1i'mde olmasını isterdim böyle bir özelliğin..

Bluetoothla müzik dinlemek hiç ilgimi çekmiyor.Hele bir de telefonun arkasında bir şarj 'çukuru'nun olması daha da itici ...

tek kelimeyle gereksiz...

Pratik ve kullanışlı bir özellik 5/5 :D

Max_Real Qnx

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir