LG R410: Centrino 2'li 14,1 inç'lik notebook

Centrino 2 kullanan laptop'lar artmaya devam ediyor. Şimdi de LG, R410 modelini tanıtıyor...

LG R410: Centrino 2'li 14,1 inç'lik notebook
LG R410: Yeni Centrino 2 teknolojisi kullanılıyor.

LG, Intel Centrino 2 platformunu kullanan 14,1 inçlik bir notebook tanıtıyor. R410 Conzano modeli şu andan itibaren yaklaşık 1570 Dolara (yurtdışı fiyatı) temin edilebiliyor.

Laptop'un temelini Intel Core 2 Duo P8400 (2,26 GHz, 8 MB L2 önbellek) CPU oluşturuyor. Diğer bileşenler arasında 256 MB GDDR2 bellekli Nvidia Geforce 9300M GS, 3 GB DDR2 RAM var. Sabit disk 250 GB veri saklayabiliyor; geri kalanları ise DL-DVD yazıcı ile saklıyorsunuz. LG internet ile olan iletişimi Gigabit-LAN portu ve n-Draft destekli WLAN ile gerçekleştiriyor. Bluetooth adaptörü unutulmamış. Kasaya entegre edilmiş webcam fotoğrafları 1,3 Megapiksel çözünürlükte çekiyor. LG işletim sistemi olarak seçimini Windows Vista Home Premium'dan yana yapıyor.

Üretici verilerine göre R410-laptop 357 x 252 x 31 mm ebatlarında ve ağırlığı yaklaşık 2,5 Kg.

Bilgi için:
LG - 0212 276 22 22

Halil Mollaoğlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

LG asla almayın arkadaşlar ben kullandım hiç iyi değil kalitesiz LG alacağınıza bir sürü marka var onlardan birini seçin yaygın olmaması teknik desteği (-) özelliklerinin başında geliyor ve çok ısınıyor çatlayacak nerdeyse

LG bilgisayarlar arkadaşın yerden yere vurduğu gibi kötü bilgisayarlar değil. Fiyatları daha uygun. Casper, Datron, Vestel, Arçelik gibi abuk subuk makinelere de taş çıkarır.

sana katılıyorum arkadaşim makine çok performanslı çalişiyor toshibadan sonra gelen ikinci cihaz :D

asıl en dandik olan LG kalitesiz ürünleri allayıp pullayıp türkiyeye sokar ama sonuç olan kullanıcıya olur LG den uzak durun hele notebook olarak LG almak saçmalık arkadaşa katılıyorum LG ler çok aşırı ısınır,
benden uyarması LG asla almayın!!

LG yi en son ne zaman kullandınız.Çok bilmişler.içinde P4 varken mi? Bu adamlar şimdide kesin toshiba felan kullanıyorlardır.:D

LG R410 tavsiye etmem.İki defa servise götürdüm birinde yenisini verdiler yinede wireless sorun var.Wireless kart aşırı ısınıyor ve bir süre sonra çalışmıyor.

Lg R 410 kesinlikle müthiş bi laptop. Bugüne kadar kullanmadığım marka kalmadı en çok Lg'den memnun kaldım. Hiç düşünmeden alın.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir