LG'den "bazı" G5 kullanıcılarına Nougat erişimi!

LG, sınırlı sayıda da olsa, bazı G5 kullanıcılarına Android 7.0 Nougat erişimi sunmaya başlıyor!

  • Cenk Atlı
LG'den "bazı" G5 kullanıcılarına Nougat erişimi!

LG, Google'ın en yeni mobil işletim sistemi sürümü için az sayıda G5 kullanıcısına bir sürpriz hazırlıyor. Firma Güney Kore'de ikamet eden sınırlı sayıdaki G5 kullanıcısına, Android Nougat'a erişimi sağlayacağını duyurdu.

LG, konuyla ilgili yaptığı açıklamada Nougat'ın beta sürümünün erişimini 2000 G5 sahibiyle sınırlı tutacak. Dünyadaki bütün Android kullanıcılarını düşünürsek bir hayli sınırlı sayıda olduğunu görebileceğimiz bu 2000 kişiden biri olmak için de yine yukarıda da belirttiğimiz gibi Güney Kore'de olmanız gerekiyor.

Bu haberi okuyan bir LG G5 sahibiyseniz ve bir şekilde LG'nin ana vatanında ikamet ediyorsanız yapmanız gereken şey Google Play'in yerel sürümünden işletim sisteminin Preview uygulamasını indirmek. Droid Life'ta yer alan habere göre bu uygulamayı yükledikten ve işletim sistemini indirdikten sonra firmaya bir geri bildirim de gönderebiliyorsunuz.  

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Sonra da LG neden satışları düşük gidiyor diye ortalığa düşsün !!

G5 ile kaybetti lg. Bari samsung la aynı ülke samsung ile işbirliğiyle telefon çıkarsın. Bari biraz para kazanır.

LG'ye yöneltilen eleştirilerin başında güncellemeleri geç yaptığı idi eskiden, şirket bunu tam tersine çevirdi güncellemeleri en önce başlatan şirket oldu bunu bile eleştirenler varsa sorun eleştiri yapanlardadır.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play