Lig TV ilk kez Turkcell abonelerinin cebinde!

3G geldi, hayat kolaylaştı: Artık Lig TV'yi cep telefonunuzdan da izleyebilirsiniz!

Lig TV ilk kez Turkcell abonelerinin cebinde!

Turkcell'in 30 Temmuz'da 81 ilde aynı anda hizmete açtığı 3G teknolojisi ile Lig TV ilk kez Turkcell abonelerinin ceplerine gelecek.

Turkcell MobilTV uyumlu cep telefonu olan Turkcell 3G aboneleri, Lig TV paketine tüm vergiler dahil ayda 19.9 TL / 130 kontöre sahip olabilecek.

Turkcell 3G abonelerinin Lig TV izleyebilmek için önce "TV" yazıp 2222'ye ücretsiz SMS göndermeleri ve Turkcell MobilTV servisine erişmeleri gerekiyor. Gelen Turkcell MobilTV linkini açtıktan sonra paket işlemleri sayfasından LigTV Paketini satın alan Turkcell aboneleri böylelikle nerede olurlarsa olsunlar takımlarının maçını ve spor haberlerini kaçırmayacak.

Bir ay boyunca toplam 20 saat doya doya Lig TV izleyebilecek olan Turkcell'liler, paket limit aşımında ise tüm vergiler dahil dakikada 0,13 TL/1 kontörle ücretlendirilecek.

Lig TV kanalı Turkcell 3G aboneleri tarafından servisi destekleyen cihazlar ile Turkcell 3G yurt içi kapsama alanında izlenebilir. Destekli cihaz listesine http://www.turkcell.com.tr adresinden ulaşılabilir.

Turkcell 3G hızıyla internete bağlanmak isteyen Turkcell müşterilerinin yapması gereken tek şey, "3G" yazıp 2323'e ücretsiz bir kısa mesaj atmak.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Cep ekranında maç bana zevk vermez.

mobil tv kullanan varmı izlenimlerinizi alalım görüntü akıcımı ? takılma oluyormu ? kalite nasıl vs..

şu ligtv nin normal paketini 20 ytl yapsalar herkes alır niye bu işi bu kadar zorlaştırıyorlar küçücük ekranda kim ligtv izlerki bunun normal fiyatını 20 ytl yapsalar şu an ki üyelerinin 4 kat üstünde üyeye ulaşacaklar ama nedense kimse bunu düşünmüyor

Ah be güzelim turkcell bi heryerde çeksin 3g sonra hava at lig tv ile

Otobüsle yolculuk yaparken bile edgeden-3g ye geçmekten cep telefonları kafayı yiyor ne lig tvsi yahu?

ayda 20 saat ne ki. çok az.
hergün 1 saat tv izlesen o kota dolar.

Turkcell Mobil Tv'den aman uzak durun ben hemen uye oldum.Güya 1 saat ücretsiz tv seyredecektim 16 dk için 10 TL Faturama para yansıdı.1 saat ücretsiz Tv hakkımı aktive etmiş olmama rağmen dertsiz başınıza sakın dert almayın.

hehe dona dona maç izlenmez ki :S

"Bir ay boyunca toplam 20 saat doya doya Lig TV izleyebilecek olan Turkcell'liler..."
Şu turkcell herhangi bir hizmetine kota-limit koymasa şaşarız zaten.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir