Live Photos'u Android'e taşıyın!

iPhone'un Live Photos işlevini Android'li telefonunuza taşımanın yollarını açıklıyoruz!

Live Photos'u Android'e taşıyın!

Fotoğrafların sabit olması, kımıldamaması çok normal, çnükü hareketli olanlarına video veya film diyoruz. Ancak GIF stili animasyonları halen oldukça popüler ve son dönemde Apple'ın "Live Photos" işlevi sıkça konuşuluyor.

Android'li telefonların çoğunda bu işlev bulunmuyor ancak üçüncü parti uygulamalar, her zamano olduğu gibi imdadınıza yetişiyor. Aşağıda Apple'ın Live Photos işlevini Android'e getiren uygulamalardan en iyilerini sizin için sıraladık.

Graphica Live Photo Maker

Graphica Live Photo Maker, hızla hareketli fotoğraflar yakalamanıza ve önce çektiğiniz fotoğraflardan animasyonlar oluşturmanıza izin veriyor. Yeni bir "Quick Live Photo" yakalamak için düğmeye dokunup, Start düğmesine dokunmanız yeterli. Özneniz yavaşça hareket ettiği sürece iyi sonuçlar alacaksınız.

Gif Me! Camera

Bu araçla telefonunuzun galerisinde bulunan fotoğraf ve videolardan GIF animasyonları oluşturabilirsiniz. Yeni bir canlı fotoğraf oluşturmak isterseniz bu çok kolay. Kamera simgesine dokunun ve işiniz bittiğinde Capture düğmesine dokunun. Bunun ardından karşınıza çeşitli filreler ve düzenleme araçları gelecek.

Düzenlemeyi tamamladığınızda dosyayı GIF veya MP4 olarak kaydedebilir, sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Yaklaşık 2 yıldır Lumia'larda olan özellik Apple'a ait oldu ya başka bişey demiyorum. Gerçi bunda en büyük pay Microsoft'a ait. Reklam olmazsa kim bilecek?

android 7 de gelir bu özellik

Bu özellik 2 yıldan fazladır lumia da var hatta kullanıyordum live photos dan daha iyi ve profesyoneldi. Hem live photos u Apple bulmadı. Sadece reklamını çok yaptı.

Apple yapınca başarılı ve popüler oldu wp deki ile iphone bir mi

Sen de yorum yaz

 

Bu konuda okuyacaklarınız
1
Live Photos'u Android'e taşıyın!
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir