Logitech ConferenceCam CcC000e Türkiye'de

Ödüllü Logıtech ConferenceCam CcC000e, toplantı salonlarına geliyor.

Logıtech ConferenceCam CcC000e Türkiye'de

TMC tarafından verilen "2014 Tümleşik İletişim Yılın Ürünü Ödülü"nü kazanan Logitech ConferenceCam CC3000e Türkiye'de satışa sunuldu.

Profesyonel ses ve video deneyimini erişilebilir fiyatla birleştiren Logitech ConferenceCam CC3000e, toplantı odalarını video görüşmeleri için bir işbirliği merkezine çeviriyor. Kolay kurulum özelliğine sahip Logitech ConferenceCam CC3000e'yi, alışık olduğunuz bilgisayar ortamı ve seçeceğiniz UC uygulamasıyla rahatça kullanabilirsiniz. Büyük ve küçük tüm toplantı odaları için uygun olan Logitech ConferenceCam CC3000e aracılığıyla 6-10 kişilik gruplarla kristal netliğinde yüz yüze iletişim kurabilirsiniz.  

90 derece görüş açısı sunan 10x zoom, Carl Zeiss® sertifikalı cam lensi ve uzaktan kumandalı 260 derece dönen kamerası ile CC3000e görüntüleri yakınlaştırıyor ve detayları netleştiriyor. Her yazılıma uygun CC3000e'nin gürültü ve eko engelleme, her yöne yayılan stereo veya 20 adım çap aralığı ile mono ses ayarlanabilir ilave tuşları, tak-çalıştır sistemi ve hırsızlara karşı Kensington Security slotu gibi özellikleri bulunuyor.

CC3000e'yi Mac®, PC, tablet veya akıllı telefonlar ile kullanılabilir, USB ile MAC ve PC'ye, Bluetooth® veya Near Field Communication (NFC) bağlantısıyla ise tabletinize veya akıllı telefonunuza bağlayabilirsiniz. 

Logitech ConferenceCam CC3000e tavsiye edilen satış fiyatı 1.149 $ + KDV

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

vay arkadaş tavsiye edilen satış fiyatına bak. tavsiye edilmeyen satış fiyatı ne peki?

@07 Tem 2014 00:20 Şirketler için ürün bu eve alıp kullanmaya kalkma evlat :D

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir