Logitech Mx Anywhere 2 Wireless Mobile Mouse!

Logitech'in geliştirilmiş yeni kablosuz mouse'u cam dahil tüm yüzeylerde yüksek performans sunuyor!

Logitech Mx Anywhere 2 Wireless Mobile Mouse!

Gelişmiş Darkfield Lazer Sensörü ile cam dahil her yüzeyde çalışabilen Logitech MX Anywhere 2 Wireless Mouse, şık tasarımı ve bir çantaya sığabilecek kompakt boyutu ile rahatça her yere taşınabiliyor ve uzun saatler kullanım kolaylığı sunuyor.

Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız, "Bağlantısı, boyutu ve rahatlığıyla Logitech MX Anywhere 2 Wireless Mouse, ödüllü mouse'umuz MX Master'ın taşınabilir versiyonu. Logitech MX Anywhere 2, dilediğiniz her yerde çalışmak üzere tasarlanmış ve bugüne kadar sunduğumuz en iyi çok yönlü mouse" dedi.

Çift bağlantı özelliği sunan Logitech MX Anywhere 2 Wireless Mouse, Pico Unifying alıcısı veya Bluetooth Smart teknolojisi üzerinden Windows veya Mac bilgisayarlara rahatlıkla bağlanabiliyor. Aynı anda üç ayrı cihazla eşleşebilen Logitech MX Anywhere 2, Logitech Easy-SwitchTM tuşu aracılığıyla tek bir dokunuşla masaüstü bilgisayar, laptop ya da tablet arasında kolayca geçiş imkanı sunuyor. Logitech MX Master Anywhere 2'nin kaydırma tekerleği uzun dokümanları veya web sitelerini hızlıca incelemenize imkân veren yüksek hızlı kaydırma özelliği (hyperfast scroll) ve daha dikkatli kontrol sağlayan click-to-click (tıklatmalı) modu bulunuyor.

Logitech MX Master Wireless Mouse ile benzer olarak, Logitech MX Anywhere 2 Wireless Mobil Mouse da Logitech OptionsTM yazılımı kulanılarak kişiselleştirilerek Mac bilgisayarlardaki dokunmatik komutları uygulayabiliyor, böylece daha hassas bir kontrol sağlıyor. Logitech MX Master Anywhere 2'nin şarj edilebilir pili, tam şarj edildiğinde yaklaşık iki ay pil ömrüne sahip. Bir dakikalık şarj ile iki saatlik kullanım olanağı sunan mouse'u micro-USB şarj kablosu ile bilgisayarınıza takarak kolayca şarj edebilir ve şarj olurken mouse'u kullanmaya devam edebilirsiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

mx seriside dahil olmak üzere 4 logitech farenin sol tık tuşu bozuldu. sevdiğim ürünün 2 yılı geçmesindn hemen sonra bozulması beni sinirlendirdi. 2008 de aldığım a4tech marka olanını kullanıyorum hala.

Anywhere mx ilk çıktığında aldım. ergonomi olarak aldığım keyfi pil ömrü ve kullanım süresi olarak alamadım. 2 yıl biter bitmez çift tıklamaya başladı. fiyat ve sağlamlık konusunda bence zayıf.

Sen de yorum yaz