Logitech'ten farklı yüzeylerde çalışan fare!

Logictech'in bu faresini masa başında kullanmak zorunda değilsiniz! İşte farenin özellikleri...

Logitech'ten farklı yüzeylerde çalışan fare!

Mouse'unuzu sadece masa başında kullanmak zorunda değilsiniz. Logitech Kablosuz Couch Mouse M515, kumaş parçalarının sensörün girişinde toplanmasını engelleyen boşluksuz alt tabanıyla kanepe, yastık, hatta halı gibi farklı yüzeylerde bile rahatça kayarak kolay kontrol imkanı sunuyor.

Logitech Wireless Couch Mouse M515, sensörü sayesinde sadece elinize aldığınızda aktif oluyor, kullanmadığınız zaman ise uyku moduna geçiyor. Yüksek hızlı kaydırma özelliği ile uzun bloglar ya da sosyal ağ sayfaları arasında rahatlıkla hareket etmenizi sağlayan Logitech M515'in bir diğer özelliği de daha fazla kontrol imkanı tanıyan click-to-click modu.

İki yıla kadar pil ömrü bulunan Logitech M515, Unifying nano alıcısı sayesinde "tak ve unut" kablosuz bağlantının keyfi sunuyor. Aynı alıcıya Unifying uyumlu başka mouse ve klavyeler de ekleyebilirsiniz. Ürünün tavisye edilen satış fiyatı ise 74.90 TL

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Logitech M505 kullanıyorum, çok memnunum. Eminim bu ürünüde çok iyidir.

Logitech Oyuncu Klavyesi Kullanıyorum AWSD Ve Yön Tışları Turuncu Kavucuk Bi Maddeden Ve 1 Yıl Sonra Bu Kavucuk Madde Eridi Klavye Berbat Oldu Müşteri Hizmetleri Arıyınca Çakmakla Falan Eritmişsiniz Degiştirmiyoruz Dediler Ürünleri İyimi Bilmem Ama Bi Daha Logitech Kullanmam

Benim Logitech M505'de çalışıyor. Nano Laser.

BEN bi marketin indirim gününde 5 Tl ye laptop için mause almıştım zemin fark etmeksizin çalışıyor gayet rahat :D:D

Sanırım siz Microsoft Wireless Mobile Mouse 3000 v2 ile tanışmadınız. Yaklaşık olarak 40 metre uzaklıktan çalışabiliyor ve cam yüzeylerde bile sorunsuzca gidebiliyor. Hatta dalgalı yüzey olan akvaryum camında bile rahat hareket ediyor.

Bu mouse dan kat kat daha iyidir. Fiyatı da çok uygun 24.90 TL

m305 kullanıyorum.onun hassaslığı bile süper gerçekten güzel mouse yapıyor logitech :)

Sen de yorum yaz