LoL Üniversite Ligi Şampiyonu Hacettepe Reignover

İstanbul Gençlik Festivali, League of Legends 2017 Üniversite Ligi karşılaşmalarına ev sahipliği yaptı.

Hacettepe Reignover, LoL şampiyonu oldu!

Riot Games, festivalde Türkiye espor liginin önemli mücadeleleri arasında yer alan League of Legends 2017 Üniversite Ligi karşılaşmalarına da ev sahipliği yaptı. Festivale katılan LoL tutkunlarının canlı olarak yerinde izleme imkânı bulduğu League of Legends 2017 Üniversite Ligi finalleri, 7 Mayıs Pazar günü Hacettepe Reignover ve BAU Esports Blue arasında oynanan final karşılaşmasıyla sona erdi. Mücadeleden galip ayrılarak kupayı evine götüren takım maçı 3-0 kazanan Hacettepe Reignover oldu.

Geleceğin yıldızları Üniversite Ligi'nden çıkacak

Gençlerin büyük ilgi gösterdiği İstanbul Gençlik Festivali'nde espor tutkunlarıyla ve League of Legends sevenlerle buluşmaktan büyük bir mutluluk duyduklarını ifade eden Riot Games Türkiye Ülke Müdürü Bora Koçyiğit, şunları söyledi:

"Takımlarımızla, topluluğumuzla, izleyenlerimizle, oyuncularımızla ve çalışanlarımızla ne denli büyük ve keyifli bir aile olduğumuzu burada bir kez daha gördük. Heyecanlı mücadelelere tanıklık ettiğimiz 2017 Üniversite Ligi de yine ülkemizin dört bir yanındaki umut vaat eden onlarca genç oyuncuyla buluşmamıza fırsat verdi. Esporun akademi tarafındaki gelişimini de hem destekliyor hem de yakından takip ediyoruz. Üniversite Ligi'ni şampiyon olarak tamamlayan Hacettepe Reignover'ı tebrik ediyoruz."

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play