Lord of the Rings Online: Mines of Moria

Yüzüklerin Efendisi'nde yeni bir perde aralanıyor. Moria madenleri kapılarını kahramanlarına açıyor

Lord of the Rings Online: Mines of Moria
Lord of the Rings Online Moria Madenlerine 'dost' demeden girmeyin

Bugün Londra'da yapılmakta olan Connect'08 oyun fuarında, Turbine ve Codemasters, Lord of the Rings Online için ilk genişleme paketini tanıttı.

Mines of Moria ile oyuncular Dumanlı Dağların doğusuna seyahat edebilecekler. Yüzük taşıyıcısının izinden gidecek oyuncular, tehlikelerle dolu Moria madenlerini geçecek ve Lorien topraklarında Galadriel Hanım'la tanışabilecek. Oldukça büyük bir araziyi kapsayan pakette ayrıca:

- Level sınırı 60'a yükseltiliyor
- Warden ve Runekeeper adlı iki yeni sınıf
- Kendi özelleştirmelerini taşıyacak, oyuncularla birlikte kendi kendine güçlenecek efsanevi silahlar ve ekipmanlar ve bunların oyuncular tarafından yapılması da sadece ilk gün verilen kısa bilgiler arasında.

Mines of Moria genişleme paketi, 2008 Sonbaharında piyasaya çıkacak.

Lord of the Rings Online Avrupa

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

bu oyun türkiyeye sanırım hala gelmedi...

Ben digital download sürümünü aldım, Amerika sunucularında oynuyorum. En azından bekleme derdi yok, kutu derdi yok. Oynadığım 6 MMORPG arasında en iyisi, bi kere Tolkien farkı var ve oldukça kitaba sadık.

Bende World of Warcraft oyuncusuyum ama grafikleri falan bana biraz degisik geldi ya bilmiyorum nedendir belkide wow a alıstık ondan büyük bir tolkien fanı olarak merak la oynadım trial ini ama beni pek sarmadı acıkcası ne bilim degisik geldi iste.

2008 son baharınada henüz gelmedik

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play