Lumia 1520'nin tarihi kesinlik kazandı!

Bu haber, Nokia'nın en çok merak edilen Lumia'sını birkaç gün sonra görmeyi bekleyenleri üzecek!

  • Ercan Uğurlu
Lumia 1520'nin tarihi kesinlik kazandı!

Gün geçmiyor ki Nokia ile ilgili bir haber teknoloji gündemine düşmesin... Özellikle son günlerde Nokia tarafında büyük bir hareketlilik söz konusu. Bir yandan Microsoft'a satım işlemleri, bir yandan yeni tablet Sirius'un ortaya çıkan detayları ve Nokia'nın beklenen dev cebi Lumia 1520... Hatırlayacak olursanız dünkü haberimizde Nokia'nın 6 inçlik yeni cebi Lumia 1520'nin neredeyse tüm detaylarını sizlere aktarmıştık. Ancak şimdi bu detaylara yeni bir güncelleme daha geldi.

Bir süredir, 26 Eylül'de, Nokia'nın yeni tableti Sirius ile birlikte tanıtılacağı konuşulan Lumia 1520'nin tanıtımının erteleneceği yönünde iddialar etrafta dolanıyordu. Son gelen habere göre bu durum kesinlik kazanmış gibi görünüyor. Nokia'nın attığı tweet'e göre etkinlik tarihi değiştirildi ve 22 Ekim'e ertelendi. Başka bir deyişle Lumia 1520 ile tanışmamız, 22 Ekim tarihine kadar ertelendi...

Anlaşılan, bizlerin de büyük bir heyecanla beklediği Nokia'nın dev cebi için biraz daha dişimizi sıkmamız gerekiyor. Eğer bir aksilik olmazsa, aynı tarihte, Nokia'nın Windows RT'li tableti Sirius'u da göreceğiz...

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

GDR3 ertelendi asıl. Bekle babam bekle.

Satılmıyor hala satmaya çalışıyorlar.

@18 Eyl 2013 21:27 Esnaf dükkanı mı kardeşim bu :) sallamasyon yorumlar diz boyu :)

tanıtıldığından 10 gün sonra satışı başlayacak ise sorun yok. tanıtımı yapıp 2ay bekleyecek ise kaybeder. bu dönemde çok iyi rakipler çıktı, iphone 5S ve LG G2. bakalım güç olarak birbirine yakın işlemci, ram ve ekran çözünürlükleri ile en iyi performansı veren OS kimin olacak.

Gelirse ekime kadar gelmezse ...... Kadar

Hâlen Lumia kulanmayıp telefona bok atmaya çalışanlar var.

@19 Eyl 2013 10:47 Lumia 800 kullanan biri olarak söylüyorum tam bir çöp almışım.Güncelleme adı altında bi yama aldı.destek sıfır.windows 7.5da kaldı telefon.

@19 Eyl 2013 10:47 Aynen Kardeşim ;) sonuna kadar haklısın :) hadi bu yoruma da unlike yapın :)

@21 Eyl 2013 20:49 Zune Programını yukleyin pc ye prdan güncelleme yapın arkadaşlar!

N9dan beni aynı tasarım artık baydı valla samsungu geçtiler.925 çok güzel mesela ama sonra gelenler hala n9un izinden gdiyor...

arayüze gel karman çurman

@19 Eyl 2013 11:41 Hangi arayüz karman çorman. Eski bir wp kullanıcısıyım wp7 de kullandım ama android falan hikaye en kolay arayüz wp8 de.

Arayuz gerçekten çok şık bu Lumia'larda sırf o yüzden geçtim, menuler arası geçişler, animasyonlar, live tiles falan harika. Leonardo da Vinci'ye yaptırsalar anca bu kadar şık olurdu.

Sen de yorum yaz