Lumia 2520 tablet için ilk reklam yayında!

Nokia'nın beklenen canavarı için ilk TV reklamı, bakın iPad'le nasıl dalga geçiyor...

  • Zeynel A. Öztürk
Oynat Lumia 2520 tablet için ilk reklam yayında! Nokia'nın Windows 8'li tableti Lumia 2520 için ilk TV reklamı çıktı; reklam bakın neyi hedef aldı!

Nokia'nın Windows RT 8.1'li tableti Lumia 2520 için ilk TV reklamı yayında. Reklam, çok da şaşırtıcı olmayan bir biçimde Apple'ın en yeni tableti iPad Air'i hedef alıyor.

Reklamda görünen adam, ismi belli olmayan tabletinin "kalemden ince olmasıyla" övünüyor övünmesine ancak onu kullanırken bir takım sorunlar yaşıyor. Tabletin klavyesiz oluşu, adamın tabletiyle ciddi bir iş yapmasına engel oluyor. Çevrede dolaşan güzel bir kız ise her seferinde adamı çantasından laptop'unu çıkarırken görüyor. Videonun sonunda kızın hafif, ince, uzun pil ömürlü ve tam boyutlu fiziksel klavye seçeneği sunan Lumia 2520'yi kullandığı görünüyor.

Reklam, geçtiğimiz aylarda Microsoft'un yayınladığı Surface RT reklamına birçok yönden benziyor. Bu reklamda da Microsoft, tabletini iPad'le karşılaştırmıştı.

Okuyucu Yorumları

Toplam 15 Yorum

Nokia lumia 2520 Türkiye'ye gelir gelmez alacağım,tablet dediğin böyle olur

Nokia saçmalamış .millet neden appleyle uğraşıyor demek ki millete İyi ... muş

Komik olmuş yahu

ipad ile hiçbir tablet boy ölçüşemez microsoft tabletle masaüstünü karşılaştırmış o cihazın rakibi ipad değil haswell işlemcili macbook air.

al bluetooth klavye kullan. windows rt tablet alınmaz. uygulama sıkıntısı çekersiniz.

Guzel olmus

sadece bu sitede ki videoları nie izleyemiyorum?

adblock kullanıyorsan ondandır

Windows Store'daki uygulama sayısı son 1 ayda çok hızlı ilerlrmeye başladı sanırım bu tabletten alacağım arayüzü falan da çok hoşuma gidiyor.

İstedikleri kadar dislike yapsınlar yorumlarıma ama şu bir gerçek tableti en iyi apple üretiyor telfonlarını bilmem bilgisayarlarınında ekran kartlarını sevmiyorum ama tabletleri dünya lideri ayrıca bluetooth klavyeyi herkes taktırır ve jarjıda 10saat dayanıyor oda sürekli kullanım olmassa çoook daha artıyor

Nokia ölü.........

İçim acıdı. Zavallı Nokia. Nerden nereye.

Nokia apple ile boy ölçülemez

Tablet in kurali panasonic 4k tougboog

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost