Lumia 730'un sırları açığa çıktı!

Merakla beklenen Lumia 730'un sır gibi saklanan detayları, işte böyle sızdı!

Lumia 730'un sırları açığa çıktı!

Microsoft'un, selfie fotoğraflar çekmek için özelleştirdiği beklenen yeni Lumia modeli Lumia 730, 4 Eylül'deki Microsoft toplantısında medyaya tanıtılacak. Ancak daha öncesinde, Microsoft'un Çin yetkililerinden onay almak amacıyla yaptığı başvuru internete sızdı ve Lumia 730'un özellikleri ortaya çıktı.

Sızıntıya göre Lumia 730, 4G LTE, Nano SIM ve Qi kablosuz şarj yeteneği ile piyasaya çıkacak. Cihazın boyutları ise 134.7mm ve 68.5mm olacak. Ancak telefonun kalınlığı konusunda henüz bilgi yok. Ortaya çıkan boyutlar, Lumia 730'un 4.7-inç boyutunda olacağını doğruluyor. Telefonun ayrıca, Snapdragon 400 işlemci, Adreno 305 GPU ve 1GB RAM'a sahip olması bekleniyor. Cihazın arkasında 6.7 MP bir kamera ve ön yüzünde ise 5 MP bir Selfie kamerası bulunacak. Bu yüzden de telefona, Selfie telefonu deniliyor.

Cem Şancı

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Bu çöpleri kim alıyor yaa zaten pazar payı %7ye gerilemiş

@21 Ağu 2014 11:23 bir bitmediniz ya.. WP kullananları sevenleri bi rahat bırakın artık.. WP kullananların%80 den fazlası android kullanıp da bıkmış insanlar zaten.. pazar payından da kime ne, o microsoftun, nokianın sorunu..

@21 Ağu 2014 12:58 onlar Android değil Samsung kullananlar

Gerçekten çöp ms acilen lumia tarihe gömüp yeni bir şey yapması lazım.

Windows Phone 512Mb Ram 'de dahi stabil ve hızlı çalışan bir işletim sistemi. Dolayısıyla Android gibi yüksek donanıma ihtiyacı yok. Cihazı test etmeden kullanmadan kötülemek ancak teknolojik cehalete işaret eder. Platformlar arasında ki farkı göz önünde bulundurun yorum yaparken. CHIP v.b. teknoloji dergilerini takip ederken nasıl bu kadar körü körüne yorum yapıyorsunuz anlamıyorum.

Eski bi android kullanıcısı olarak symbian bile android den iyiydi az donanımla iş yapardı.

Tabi onlar da haklı alışmışlar android zırt pırt donmasına

Çok mu kullandında çöp diyon ben kullanıyom çok da memnunum bana gore de android çop ne yapıcaz

herkezin kullandığı iyidir siz hiç benim arabam, evim veya ne biliyim üzerine giydiği kıyafet kötü diyen gördünüzmü, wp işletim sistemini kötüleyen arkadaşlar tamamem olaya psikolojik yaklaşıyorlar, android madem çok iyi neden pc lerinizde kullanmıyonsunuz o zaman, demekki insanlar ihtiyaçlarına göre teknolojiyi seçiyor, benim gözümde wp ciddi bir yazılım ve android gibi oyuncak değil, ayrıca güvenlik açısından android tam bir süzgeç, android kullanan arkadaşlan gönül rahatlığı ile internet banka işlemlerini yapabiliyorlar mı?

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir