Mac kullanıcılarına özel Google Chrome

Google'ın tarayıcısı Chrome nihayet PC sınırını aşıyor: Mac için geliştirilen özel Chrome'u deneyin!

  • Ümit Öncel
Mac kullanıcılarına özel Google Chrome
Mac kullanıcılarına Chrome müjdesi...

Hatırlayacağınız gibi Google'ın CEO'su Eric Schmidt geçtiğimiz günlerde Chrome tarayıcısının Mac için yayınlanmasının önünde aylar var demişti. Gerçekten de Chrome'un Mac sürümü henüz hazır değil. Ama birkaç ufak eksikliği göze almayı isteyen Mac'çiler aslında Chrome'u rahatlıkla kullanabilirler.

Her ne kadar Google, Chrome'un Mac sürümü için "henüz yaygın kullanıma hazır değil" dese de, şu anda tarayıcının en büyük eksiği gizlilik konuları ile sınırlı. Yani Mac kullanıcıları Chrome'u günlük tarayıcıları için olmasa bile, denemek için rahatlıkla kullanabilirler.

Bunun için şu adresi ziyaret ederek, Mac sürümünü indirmeleri yeterli.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Chip Size cok Tesekkür Edeyoruz Mac Ciler Adona Deneyelim (:

Mac kullanicilari icin harika bi haber

aslında varya bu mac için diğer firmaların hiçbirşey üretmemesi lazım. madem mac dışında bilgisayarlarda çalışmayacak şekilde yazıyorlar bütün yazılımlarını, meke de bi halt vermemek lazım bakın ozaman ne oluyo advanced os'a.

Hiçte harika bi haber değil, yıllardır G serisi işlemci kullanan MAC dünyası için artık eski MAC lerinizi çöpe atın haberlerinden biri sadece.
Messenger 8 For mac indiriyoruz DINK! bi hata "Only İntel Processors", Gogle chrome for mac bakıyorum sistem gereksnimlerine intel processors yazıyor, snow leopard çıkıyor sadece intel işlemciler ile çalışıyor, intel işlemcili mac ler harici USB BOOT desteklenmiyor, bence G serisi işlemcili bilgisayar kullanıcılarına haksızlık bu...

G serisi piyasadan kalkalı 5 yıl oldu. 5 yıl önceki hiçbir bilgisayarla yeni işletim sistemi filan yükleyemezsin.

yazılımlarını mac dışında çalışmayacak şekilde mi yazıyorlarmış?
Safari, Itunes, Quicktime noluyo peki?

yazılımlarını mac dışında çalışmayacak şekilde mi yazıyorlarmış?
Safari, Itunes, Quicktime noluyo peki?

----------------------------------------

arkadaşım sen neyin meselesini yapıyosun? herşeyi bırak işletim sistemi olarak macintoşlardan başka bilgisayarlara macos yüklenmiyor. gerçi apple pcler için uyumlu olarak çıkarsa kendi sonunu hazırlar ya neyse.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play