Macbook alana müthiş bir hediye...

Yeni bir MacBook almayı düşünüyorsanız elinizi çabuk tutun; yoksa müthiş hediyesini kaçırabilirsiniz

Macbook alana iPod Touch hediye!

1-31 Temmuz 2009 tarihleri arasında Gezegen üzerindeki en cazip ve en çevreci laptop MacBook alan herkese iPod Touch hediye ediliyor.

LCD ekran yerine %30 daha az enerji harcayan LED ekranlı, çevreci zihniyetle tasarlanmış, stil ikonu ve moda tasarımcılarının bir numaralı tercihi yeni aliminyum kasa bir MacBook'u 1-31 Temmuz tarihleri arasında satın aldığınız takdirde Mac Book'unuzun yanında en eğlenceli müzikçalar iPod'ların dokunmatik ekranlı modeli iPod Touch size hediye edilecek.

iPod Touch'a gelince.. Çeşit çeşit oyun, eğlenceli ve yararlı uygulamalar, şarkı, resim ve internet ile müzikçalardan çok daha fazlasını sunan iPod Touch'ınızı, hem tatile giderken hem de günlük hayatınızda yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz. Üstelik uygulama yükleme özelliği ile fenomene dönüşen iPod Touch'larda günün her anına uygun bir uygulama bulmanız mümkün. İş hayatınızla veya hobilerinizle ilgili istediğiniz her şeyi tek bir tuşla elinizin altına getiren iPod'unuzla seyahatinizi planlayabilir, yeni bir dil öğrenebilir veya istediğiniz kitabı sahilde güneşlenirken online olarak okuyabilirsiniz.

Bunun dışında döviz kuru hesaplama, sözlük, restoranda rezervasyon yaptırma, sudoku, sarhoşluk testi uygulamaları ile tıpkı özel asistanınız gibi hayatınızı kolaylaştıran iPod Touch sayesinde, size sadece yazın keyfini çıkarmak kalıyor.

MacBook'lar tüm yetkili Apple satış noktalarında sahiplenmenizi bekliyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 15 Yorum

macbook u napicaz artık tugle niyetine kullaniriz 1 kac program dısında baska bisey kuramassin

olay budur valla. fiyat uygunsa kaçırılmıcak bi fırsat diye düşünüyorum. müthiş ikili kaçırılmaz

o bilgisayarı türkyede alacak admaın o hediyeyi de alacak parası vardır.bari adam gibi bişey hediye etseler

4 milyara 1 tane baba bi laptop 2 tanede ipod touch alırım.. Göz boyama bunlar..

Değil iPod Touch yanına bir MacBook hediye verse alacak param yok şuan.

macbook u napicaz artık tugle niyetine kullaniriz 1 kac program dısında baska bisey kuramassin
..................................................................................................
Kesinlikle

"aliminyum" değil "alüminyum" yazılır...

Beğenmesseniz almassınız, gidin tuğla gibi bilgisayar alın o zaman.

Hah tam üzerine geldi tamda macbook alıcaktım

Ya sırf macbook içinmi yoksa macbook proda da geçerlimi

Apple da uygun fiyat olduğunu hiç duyan var mı ? :D
Birde gösterişten başka bir işe yaradığı yok . Virüs yokmuş pehhh kim uğraşacak MAC için virüs yazmaya :D Alanlar için zaten önemli olan "koy masaya herkes görsün bi işe yaramazsada yaramasın" :)
Yedek parça lazım olduğunda da kim takoz kim kazık belli olur :)))))
Bunları okuyunca LCD ekran yerine %30 daha az enerji harcayan LED ekranlı, çevreci zihniyetle tasarlanmış, stil ikonu ve moda tasarımcılarının bir numaralı tercihi yeni aliminyum kasa bir MacBook'un önündeki şahsın halini görmek isterdim :DDDDDD

Ankara'daki Apple mağazalarının hepsi kapalı. Teşekkür ediyoruz.

infoman, 15 senedir PC kullanıyordum, şimdi bir de Macbook Prom var. kullandığım PClerin hepsinin toplamından daha çok işe yarıyor. Apple kompleksinin kaynağı nedir?

birkaç program dışında birşey kuramazsn diye arkadaşın hiçbirşeyden haberi yok heralde. Omuzlarının üstünde tuğla taşıyan biri daha...
Windowsta çalışan HER PROGRAM MACTE DE ÇALIŞIYOR.
OK?

centauri hocam daha önce acemiliğine gelip aldığın pclerle sorunlar yaşaman tamamen senin kişisel problemin, biraz daha araştırıp almalıydın. Macbokunun ne işe yaradığı senin ne amaçla kullandığına bağlı. Ben mantıklı bulduğum sebeplerden dolayı macbooku tercih etmedim ve mantıklı sebeplerimi herkesle paylaşıyorum.
bize detaylı bir yazı yaz okuyalım. hangi programlar çalışıyor nasıl kuruluyor donanımı üretimi geleceği servisi desteği. inan heyecanla okuyacağım ama hep yüzeysel hakaret edercesine yorumlar yapıyorsun. bi detaylı anlat insanlar anlasın

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir