MacBook serisine sihirli dokunuş!

Apple, popüler MacBook dizüstü bilgisayarlarının tasarımlarını baştan aşağıya yeniliyor!

  • Cem Şancı
MacBook serisine sihirli dokunuş!
Kaynak: 9to5Mac

MacBook severler, yıllardır bu popüler dizüstü bilgisayarların tasarımının güncellenmesini bekliyordu. Apple'dan sızan haberler, beklenen güncellemenin yakında ortaya çıkacağını gösterdi.

Sızıntıya göre Apple son derece ince ve 12 inç boyutunda bir MacBook tasarladı. Bilgisayarın üzerinde sadece bir USB girişi bulunuyor ve klavye arasındaki boşluklar biraz arttırılarak, klavye cihazın kenarlarına kadar genişletilmiş. Önceki tasarımda, cihaz klavyesi kenarlardan uzak şekilde konumlandırılmıştı.

Bilgisayarın teknik özellikleri, fiyatı veya diğer detayları hakkında başka bilgi bulunmuyor ancak Apple'ın cihazı yakında tanıtması bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Usb Hub ı desteklicek herhalde değilmi :)

audinin yeni tasarımları gibi hepsi birbirinden ne kadar farklıysa bu da o kadar farklı olur. :D ( kalite olarak sözüm yok )

1 usb olmasi disinda harika olmus gerci thunderbolt varsa cogaltiriz zaten. Ayrica buna benzer tasarimlar var ozellikle chromebooklarda olsun apple kalitesi her turlu fark atar bi yerde gibime geliyor

onun görünüşünü de kötüleştiriyorlar demek... ne diyelim artık appleın doğru düzgün cihazı kalmayacak. önce ios sonra iphone sonra mac...

iphone dan sonra mac lerinde tasarımı bozulacak desene.

Off be notebook'a bak. Nerden baksan 1 dolar eder. Çok büyük değişiklik olmuş cidden. Kendisine özel işletim sistemi olmasa 5 para etmez. Özellikleri berbat olduğu halde işletim sisteminden kazanıyorlar telefonda'da böyle. Apple keşke işletim sistemini satsa. bizde windows kullanmak yerine canavar bir sistem toplar apple'ın işletim sisteminide kurduk mu daha ne isteriz. Telefonunda'da böyle özellik yok işletim sistemi var..... Nokta Chip.

bence sahte bir sızıntı. bu kadar güzel bir bigisayar bu kadar b*k edilemez. salaklık olur

sadece bir usb girisi olmasi mumkun degil. bilgisayari mouse ile kullanan kullanicilar icin usb girisi yok demektir bunu dusunen bir tek ben olamam.

@09 Oca 2015 01:54 Apple Magic Mouse USB girişi olmadan sistemle bağlantı kurarak çalışıyor ;)

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play