MAD MAX: FURY ROAD özel gösterimine gidiyoruz

MAD MAX: FURY ROAD filmini herkesten önce izleme şansı, önünüze kadar geldi! Tıklayın, kaydolun.

MAD MAX: FURY ROAD özel gösterimine gidiyoruz!
15 Mayıs'ta Sinemalarda.

"MAD MAX: FURY ROAD" özel gösterimine hazır mısınız?Warner Bros. Pictures ile düzenlenen ve CHIP okurlarını davet ettiği bu etkinliğe katılmak çok kolay.

Katılımın sınırlı olduğu özel gösterim için kaydolmak, son derece kolay. Ön kayıt için adınızı, soyadınızı ve cep telefonunuzu basvuru@chip.com.tr adresine göndermeniz yeterli! Göndereceğiniz e-postanın konu bölümüne CHIP Online sinema keyfi yazmanızı rica ediyoruz.

"MAD MAX: FURY ROAD" ön gösterimi 14 Mayıs 2015 Perşembe tarihinde saat 21.00 seansında, Cinemaximum Trump Towers sinemasında Salon 1'de gerçekleştirilecektir. Film 15 Mayıs'ta vizyona girecektir.

Filmin web sitesi: www.madmaxfilm-tr.com

© 2015 Warner Bros. Pictures All rights reserved.

Film hakkında

© 2015 Warner Bros. Pictures. All rights reserved.

Post-apokaliptik türünün yaratıcısı ve efsanevi "Mad Max" filmlerinin ardındaki usta yönetmen George Miller'dan, Yol Savaşçısı, Max Rockatansky'nin dünyasına dönüş filmi "Mad Max: Fury Road," geliyor.

Çalkantılı geçmişi Mad Max'i hayatta kalmak için en iyi yolun yanlız olmak gerektiğine inandırmıştır. Yine de, Furiosa adlı liderlerinin peşinde çorak topraklardaki savaş ortamından, sürekli kaçarak hayatta kalmaya çalışan bir grubun arasına sürüklenir. Yaşadıkları ortamı zalimce yöneten Immortan Joe'dan kaçmaktadırlar. Joe ise kendisinden çalınan ve yeri doldurulamayacak derecede önemli kaybının peşindedir.
Tom Hardy ("The Dark Knight Rises") serinin dördüncü filmi olan "Mad Max: Fury Road"un başrolünde yer alıyor. Oscar ödüllü oyuncu Charlize Theron da ("Monster," "Prometheus") yine başrolde, Furiosa karakterini canlandırıyor.

Filmin diğer başrollerinde; Nicholas Hoult, ("X-Men: Days of Future Past") Nux roülnde; Hugh Keays-Byrne ("Mad Max," "Sleeping Beauty") Immortan Joe rolünde; Nathan Jones ("Conan the Barbarian") Rictus Erectus rolünde; Josh Helman ("X-Men: Days of Future Past") Slit rolünde; Rosie Huntington-Whiteley ("Transformers: Dark of the Moon") Splendid rolünde, Riley Keough ("Magic Mike") Capable rolünde, Zoë Kravitz ("Divergent") Toast rolünde, Abbey Lee, The Dag rolünde, ve Courtney Eaton Fragile rolünde yer alıyorlar.

Oscar-ödüllü yönetmen George Miller ("Happy Feet"), Brendan McCarthy ve Nico Lathouris ile birlikte yazdığı senaryodan filmi yönetiyor. Miller ayrıca filmin yapımcılığını da, diğer yapımcı ortakları; Oscar adayı Doug Mitchell ("Babe", "Happy Feet"), ve P.J. Voeten ile üstleniyor. Uygulayıcı yapımcılar; Iain Smith, Graham Burke ve Bruce Berman. Filmin görüntü yönetmeni Oscar-ödüllü John Seale ("The English Patient"), yapım tasarımcısı Colin Gibson ("Babe"), editörü Margaret Sixel ("Happy Feet"), kostüm tasarımcısı Oscar-ödüllü Jenny Beavan ("A Room with a View"), aksiyon bölümleri yönetmeni ve dublör koordinatörü Guy Norris ("Australia"), ve makyaj tasarımcısı Lesley Vanderwalt ("Knowing").

Warner Bros. Pictures Village Roadshow Pictures şibirliği ile sunar, bir Kennedy Miller Mitchell yapımı, bir George Miller filmi, "Mad Max: Fury Road." Filmi 15 Mayıs 2015 tarihinden itibaren tüm dünyada vizyona girecek ve bir Warner Bros. Entertainment Company şirketi olan Warner Bros. Pictures tarafından, bazı seçili bölgelerde ise Village Roadshow Pictures tarafından dağıtılacak.

Film Türkiye'de de 15 Mayıs 2015'te vizyona girecek.

www.madmaxfilm-tr.com

© 2015 Warner Bros. Pictures. All rights reserved.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

güzel film olacağı kesin, en azından görsel olarak büyük bir eğlence sunacak gibi. yalnız ben afişe takıldı. afiş çok karizmatik ve etkileyici yalnız afişin en üstünde türkçe yazan mavi yazının fontu neden comic karakterde yazılmış anlaması güç. hiç uymamış ve sanki filmi çizgi romandan uyarlanmış bir film gibi göstermiş. bu yazı karakteri bu afişin karakteri değil. abes yani...

Saat 9 geç değil mi ya?

@12 Mayıs 2015 10:47 İstanbul'da iş çıkışı o filme 7 gibi yetişmek neredeyse imkansız.. 9 gayet iyi..

@12 Mayıs 2015 14:34 8 e de razıyım

yeriniz ayrıltılmış mesajı aldık yalnız trump towersta ole bi seans ve gösterim olmadığı söyendi iki kez aradım teyit ettirdim

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir