Magic Mouse: Sihirli fare Windows'lu oldu...

Apple'ın sihirli faresi hacker'ların eline düştü ve işte sonuç: O da artık Windows'lu oldu...

  • Halil Mollaoğlu
Apple Magic Mouse: Windows sürücüsü de var
Magic Mouse: Resmi olmayan Windows sürücüleri hazır.

Apple ekimde yeni ürünlerini tanıttığında yeni iMac'ler ve MacBook'lardan ziyade sade bir fare herkesin ilgisini çeki. Magic Mouse, selefi Mighty Mouse'un yerine geçiyor. Artık Windows sürücüsü de sunuluyor.

Apple dün Bootcamp için yeni bir güncelleme yayımladı ve bununla beraber Bluetooth sürücüsünü de güncelledi. Bu Bluetooth sürücüsünün altında Magic Mouse için Windows sürücüleri de gizleniyor. Apple'ın bu sürücüyü yanlışlıkla mı yayımladığı yoksa ocak ayında büyük Windows 7 güncellemesi çıkana kadar pasif durumda mı bırakmak istediği henüz belli değil. Her halükarda durum Uneasy Silence'ın bazı meraklı hackerlerinin gözüne çarptı. Sonuç olarak Bluetooth paketinin içerisinden sürücüyü ayıkladılar.

Apple'ın Magic Mouse'u için resmi olmayan Windows sürücüleri 32- ve 64-bit mimarileri için ayrı ayrı sunuluyor. Sürücüler Apple tarafından yayımlanmadığı için elbette tam anlamıyla fonksiyonel olup olmayacağını kimse garantileyemiyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Kullanmadan bilinmez ama fare cok kullanisli ve ergonomik gorunuyor. Bir de touchpad yuzey sayesinde mighty mouse un scroll ball kirlenme ve calismama sorununu da sonsuza dek tarihe katmislar.

bu fare güzel ama windows yakışmaz bu fareye.

Sen de yorum yaz