Magix Camera MX'ten Android uygulaması!

Android cebinizin standart kamera aracı yerine bir alternatif denemek istiyorsanız, buraya göz atın!

Android işletim sistemli telefonlar son dönemde çok başarılı kameralarla donatılarak bilinen rakibinin karşısına rahatça çıkmaya başladı. Yine de bu telefonlara özel bir kamera uygulaması bulmak zordu. Çoğu kullanıcı telefonuyla beraber gelen standart uygulamayı kullanıyordu.

Magix Camera MX, tüm Android telefonlarda farklı çekim modları sunarak standart uygulamaya sağlam bir alternatif haline geliyor. Zengin fotoğraf düzenleme seçenekleri, fotoğraf arşivleme ve sosyal medya bütünleşmesiyle dikkat çeken uygulamanın en dikkat çekici özelliğiyse 15 farklı görüntü efektine sahip olması. Bu özellik sayesinde çektiğiniz bir fotoğrafı bir dokunuşla kara kalem çalışmasına dönüştürebiliyorsunuz. Üstelik bu efekt iş olan fotoğraflar üzerinde yapılabildiği gibi gerçek zamanlı olarak kamera görüntüsüne de uygulanabiliyor.

Sosyal ağ bütünleşmesi sayesinde hazırladığınız fotoğrafları Twitter ve Facebook uygulamayı kullanıyordu. Magix Camera MX adlı uygulama, tüm Android telefonlarda farklı çekim modları sunarak standart uygulamaya sağlam bir alternatif haline geliyor. Zengin fotoğraf düzenleme seçenekleri, fotoğraf arşivleme ve sosyal medya bütünleşmesiyle dikkat çeken uygulamanın en dikkat çekici özelliğiyse 15 farklı görüntü efektine sahip olması. Bu özellik sayesinde çektiğiniz bir fotoğrafı bir dokunuşla gibi ortamlarda paylaşabiliyorsunuz. Yetmezse bunları MAGIX Online Album içinde arşivleyerek sayısal bir albüm oluşturabiliyorsunuz.

Magix Camera MX'in en güzel tarafıysa ücretsiz bir uygulama olması. Birkaç tıklama ile Android Play'den kolayca indirilip kuruluyor.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play