MailDrop ile atılabilir e-posta hesabı alın!

E-posta adresinizi önünüze gelen her web sitesine vermeyin. Ya da bu "kullan-at" adreslere göz atın!

  • Zeynel A. Öztürk
MailDrop ile atılabilir e-posta hesabı alın!

E-posta adresinizi mümkün olduğunca web sitelerine vermememiz gerekli. Ancak çoğu zaman ücretsiz bir içerik, bir promosyon veya belki bir indirme için e-posta adresinizi girmeniz gerekebiliyor. Bu durumda gerçek e-posta adresiniz yerine bir "atılabilir e-posta" adresi vermeniz sizi istenmeyen e-postalardan kurtarabilir.

MailDrop, size geçici olarak kullanabileceğiniz bir e-posta adresi sağlayabiliyor. Bu adresi herhangi bir web sitesinde kullanmanız mümkün. Geçici e-posta adresinize gelen e-postaları görebiliyor, isterseniz silebiliyorsunuz. Herhangi bir e-posta adresi almak için kayıt olmanıza gerek yok, sadece istediğiniz kullanıcı adını yazmanız yeterli.

MailDrop'tan aldığınız e-posta hesabınızın gelen kutusunun başkaları tarafından da görünebildiğini hatırlatalım. Bu nedenle tahmin edilmesi güç bir kullanıcı adı seçmeniz yerinde olacaktır.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

güzel uygulama

"MailDrop'tan aldığınız e-posta hesabınızın gelen kutusunun başkaları tarafından da görünebildiğini hatırlatalım." Riskli. Dünya üzerinde birinin aynı kullanıcı adını almadığından emin olamazsın ki. 10 minute mail'i tercih ediyorum.

benim her işim düştüğünde. googlede 10 minute mail yazarım .) hangisi karşıma çıksa artık onunla kayıt olurum. hiç problem olmadı şimdiye kadar..

yopmail ile aynı bu,eğer tempmail engelli sitelerde işe yarıyorsa kullanabilirim

e postam yok nasıl yazabilirim tel numaramı kabul etmiyor,

Sen de yorum yaz