Markaların 19 harika zaman tüneli sayfası!

Facebook'un zaman tünelini "Sayfalar"a açmasıyla markalar, işte bu harika sayfaları hazırladılar...

Facebook'un yeni zaman tüneli profil görünümü, "Sayfalar"a da açılmaya başladı. Bazı kuruluşlar, sayfalarını zaman tüneli görünümüne çoktan taşıdırlar bile.

Sayfalar için sunulan zaman tüneli, profillerde olduğu gibi birçok özelleştirme seçeneği, bir zaman çizgisi ve sayfayı görsel olarak zenginleştirme olanağı sunuyor. Bunun yanında birtakım yeni yönetim seçenekleri de Sayfa yöneticilerine sunuluyor.

Bu yazımızda zaman tüneli görünümü ile nasıl Sayfalar oluşturulabileceğini gösteren 19 Sayfayı bir araya getirdik. İşte markalar tarafından oluşturulan, tasarımıyla ilgi çeken 19 Facebook sayfası!

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

sosyal ag profilinde hi5den baskasini tanimam istedigin kadar profil sayfana resimler muzikler hatta profile ne zaman ziyaret olursa o sekilde baslatabileceginiz video da koyabiliyorsunuz.facenin zaman tuneli hi5 in yaninda bos muhabbet.saygilar.

"sosyal ag profilinde hi5den baskasini tanimam istedigin kadar profil sayfana resimler muzikler hatta profile ne zaman ziyaret olursa o sekilde baslatabileceginiz video da koyabiliyorsunuz.facenin zaman tuneli hi5 in yaninda bos muhabbet.saygilar."

İnsanlar bir de en büyük hatayı bu konuda yapıyorlar. Savundukları şey karşısında ki her şeyin önemsiz olduğunu düşünerek!

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir