Marty'nin ayakkabıları gerçek oluyor!

Geleceğe Dönüş filmlerinin kendi kendini bağlayan ayakkabıları, birkaç ay sonra rafları doldurabilir

  • Levent Öztürk
Marty'nin ayakkabıları gerçek oluyor!

2015 yılı, Marty ve Doc Brown'ın 1989 yılındaki devam filmi olan "Geleceğe Dönüş"te ziyaret ettikleri yıl. Filmde bize gösterilen 2015 ile bugün yaşadığımız 2015 neredeyse hiç benzemiyor ama belli ki Nike, bu mükemmel reklam fırsatını kaçırmaya kararlı. 

Marty'nin, kendi bağcıklarını kendi bağlayan Nike ayakkabılarını bilmeyen herhalde yoktur. The Telegraph'ın söylediğine göre Nike, bu yıl içerisinde filmdeki ayakkabıların kopyalarını raflara yerleştirebilir.

İşin heyecanlı kısmı ise şu: Ayakkabıların sadece görünüş olarak değil, işlev olarak da filmdekilere benzemesi bekleniyor. Nike, kendini bağlayan ayakkabı bağcıkları üretmekte kullanılabilecek bir teknolojinin patentini almış durumda.

Umarız, Delorean da yakın zamanda, zamanda yolculuk edebilen bir araba ürettiğini açıklar...

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

zaten yok muydu bu ayakkabı 9000$a

@14 Oca 2015 20:24 Var ancak sadece görüntü vardı. Bu seri işlevlerinide kazanacak...

Umarız, Delorean da yakın zamanda, zamanda yolculuk edebilen bir araba ürettiğini açıklar... delorean devam ediyor mu ya

@14 Oca 2015 22:04 delorean öleli ohoooooooo.. ama yeni bir firma aracı tekrar üretmeye hazırlanıyordu enson. tekrar seri üretime geçicek. zaman yolduğunuda biraz beklememiz lazım :D

@14 Oca 2015 22:04 adamlar arabanın 0kmsini hala satıyor üsteelik 30000 dolara. fakat çok yakmasından dolayı amerikalılar bile şikayetçi. araba birde full çelik olmasından dolayı fazla hız yapamıyor. boyasız olmasından dolayı ve çeliği düzeltemediklerinden dolayı biraz yamulsa komple değiştirmen lazım.

Sadece ayakkabi degil zaten havada yuruyen sketboard de yapilmisti

o değil de elemanın biri tüm yorumlara unlike basmış:) hayır neyibi beğenmediyse!

Sen de yorum yaz